Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Брейк денс групата Electric Force Crew промотира младежката оферта от Societe Generale Експресбанк – Ти банкиране



09 Ноември 2010, Вторник



Членове от ръководството на фен клуба на „Черноморец – Бургас” проведоха среща с изпълнителния директор на „акулите” Джан Пиеро Персикети. Председателят на клуба Неделчо Харизанов в самото начало запозна Персикети със структурата на фен клуба и с близките планове на организацията. Той постави и много въпроси, някои от които засягаха проблемите с влизането на стадиона, новите платени абонаментни карти за членовете на клуба, посещенията на мачове, когато отбора гостува. Специално внимание феновете отделиха на въпросите свързани с хореографията по време на официалните мачове на отбора, както и на привличането на нови привърженици.

Членове от ръководството на фен клуба на „Черноморец – Бургас” проведоха среща с изпълнителния директор на „акулите” Джан Пиеро Персикети.
 Председателят на клуба Неделчо Харизанов в самото начало запозна Персикети със структурата на фен клуба и с близките планове на организацията. Той постави и много въпроси, някои от които засягаха проблемите с влизането на стадиона, новите платени абонаментни карти за членовете на клуба, посещенията на мачове, когато отбора гостува. Специално внимание феновете отделиха на въпросите свързани с хореографията по време на официалните мачове на отбора, както и на привличането на нови привърженици.

Джан Пиеро Персикети изслуша внимателно всички поставени му въпроси и даде изчерпателни отговори. От своя страна той изтъкна факта, че за привържениците на отбора ще има карти, които ще бъдат в техния блок №20, като подробно обясни механизма, по който те ще могат да се сдобият с новите клубни карти, чиято продажба стартира на 15 януари догодина и ще даде възможност на притежателите им да гледат официалните мачове на отбора за сезон 2011 – 2012 като пролетните срещи от настоящия шампионат ще бъдат като бонус за привържениците. В най-скоро време както феновете, така и всички привърженици на „Черноморец – Бургас” и футбола ще получат подробна информация относно продажбата на клубните карти.

 Персикети отдели обширно място на проекти, по които клубът ще работи в тясно сътрудничество с привържениците като например програма срещу расизма, която също ще стартира в началото на идната година и ще бъде насочена главно към учениците и студентите. Той поясни още, че работата в тази посока е задължително условия за получаването на лиценз от УЕФА на всеки клуб – участник в европейските клубни турнири.
На срещата феновете на „акулите” пожелаха да споделят опит с тифозите от бившия клуб на Персикети - „Лацио”, като идеята бе приета с готовност за съдействие. Нещо повече Джан Пиеро веднага позвъни по мобилния си телефон до клуба от Италия и разговаря за възможностите за осъществяване на първи контакти между феновете на двата отбора.

В края на срещата изпълнителният директор на „Черноморец – Бургас” заяви, че вратата на неговия кабинет е винаги отворена за феновете, т. като връзката с тях трябва да е постоянна и директна,  а  „сините акули” поканиха него и  членове на управата на среща идната седмица в техния клуб. 


Дирекция Връзки с обществеността
ПСФК „Черноморец-Бургас”




Прочетено: 4916 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
K2 paper sheets/K2 paper/k2 spray liquid/JWH-018/5cl/5f/5CLADBA/5FADB/ADBB/MDMB-4en-PINACA/AB-PINACA/3-MMC/4MMC/Buy A-PVP/Buy a-PiHP/4-CMC/3-CMC/Amphetamine  Buy Synthetic Cannabinoid,Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19, 5FADB, 4FADB  Email......strongcladba35@gmail.com  Contact for more information What Buy GBL Cleaner  5CL-ADBA Strongest Research Chemical 5cl Precursor 5cladba Buy 3cmc/Apvp/4-CMC/3mmc/Buy apihp/Buy 2fdck/4-MMC/5fadb/5cladba/Buy K2 Paper Sheets Spray/alprazolam, clonazolam,etizolam,flunitrazolam Конкурс прическа Бургас 2009 Машините на Леонардо Spirit of Burgas Купете на едро ПСИХЕДЕЛИЧНИ, Нембутал, MDMA, КРИСТАЛЕН МЕТ, DMT колички, Проучени химикали WhatsApp:+971589943206 Buy 3cmc/Apvp/4-CMC/3mmc/Buy apihp/Buy 2fdck/4-MMC/5fadb/5cladba/Buy K2 Paper Sheets Spray/alprazolam, clonazolam,etizolam,flunitrazolam, Камини CLAM Threema ID: FA8K9CNT / compra Crystal Meth, compra  Amphetamine, compra Methamphetamine, Telegram@DrMcDonaldml
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
1
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development