Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Преброяване 2011



28 Октомври 2010, Четвъртък



От 10 до 14 март 2011 година ще преброяват населението на бургаска област Под председателството на зам.-областния управител Златина Дукова днес в Областна администрация Бургас се проведе първото заседание на областната преброителна комисия. Областната преброителна комисия е назначена със заповед на председателя на Националния статистически институт /НСИ/ и е органът, които ще координира и подпомага дейността на общинските преброителни комисии по време на „Преброяване 2011”.

През март стартира „Преброяване 2011”

От 10 до 14 март 2011 година ще преброяват населението на бургаска област


Под председателството на зам.-областния управител Златина Дукова днес в Областна администрация Бургас се проведе първото заседание на областната преброителна комисия. Областната преброителна комисия е назначена със заповед на председателя на Националния статистически институт /НСИ/ и е органът, които ще координира и подпомага дейността на общинските преброителни комисии по време на
„Преброяване 2011”.
Целта на «Преброяване’2011» е да се осигури надеждна и изчерпателна информация за населението и жилищния фонд в страната. Чрез преброяването ще се получат статистически данни за броя и състава на населението по пол, възраст, образование, икономическа активност и други демографски и етно-културни признаци, за размерите и характеристиките на сградния и жилищен фонд, за условията на живот на хората. Преброяването обслужва информационните потребности на широк кръг от специалисти във и извън управлението, които в своята дейност се нуждаят от богата и точна демографска и социална информация за вземане на управленски решения и разработване на конкретни стратегии. За последен път българското население е било преброено през 2001 година. Европейският парламент е определил 2011 за годината, в която ще се проведат преброявания във всички страни - членки на Европейския съюз, с цел да се осигури съпоставимост и сравнение на данните в различните държави.
Областната преброителна комисия днес обсъди конкретните стъпки по реализиране на «Преброяване’2011», а именно предстоящото райониране на населените места, подбор и одобрение на лицата, желаещи да се включат като преброители, както и планирано обучение на тези лица. Новото, от което ще могат да се възползват гражданите е преброяване по интернет. След като попълни специална електронна карта, всяко регистрирано лице ще получи уникален код за преброеното жилище. Лицето ще може да даде този на преброителя, който ще посети адреса му по време на същинското преброяване.



Прочетено: 4416 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Buy Demerol Online WhatsAPP: +63 910 922 9370  buy 5cl 5cladba precursor pink powder best supplier Research Chemicals online,BMK Powder and Oil,PANACA, 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl Powder,Cristal,Pregablin Powder  Some other products : 5cladba, 5f-ad, 5cl, prec 5cladba precursor adbb powder 5fadb raw material supply Buy Etomidate online ,Etomidate powder Price ,Etomidate Powder uses ,Etomidate supplier ,Etomidate vape Signal: +(34)607218704) BUY GBL,GHB,Potassium Cyanide Powder, Lidocaine HCL Powder ONLINE Research Chemicals online,BMK Powder and Oil,PANACA, 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl Powder,Cristal,Pregablin Powder  Some other products : 5cladba, 5f-ad, 5cl, prec Nembutal Pentobarbital Sodium 250ml, Potassium Cyanide Powder,  Ephedrine HCL, Ibocaine,Etizolam, Lidocaine HCL Powder (Signal: +1(530)505-4406) Buy 5cl-adba, ADBB, APVP, Eutylone crystal, Jwh-018 / Jwh210, 2fdck, Isotonitazene,Fluetizolam, Bromazolam, Protonitazene, Metonitazene Изпращане... Threema: FA8K9CNT / acquista Crystal Meth, acquista Anfetamina, acquista Metanfetamina, acquista Mefedrone, ordina Anfetamina, ordina 3-CMC, ordina Crystal Meth, ordina Mefedrone, ordina Anfetamina 5cl adb 5fadb raw materials ab-pinaca 5cladba precursor jwh-018 K2 paper spray Mephedrone 4MMC 3MMC 3CMC 4CMC APVP Crystal Meth Amphetamine/Heroin/Bromadol/Clonazepam powder/Buy Ketamine online/Xanax powder
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
27
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development