Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Приморско беше гост на VII-ми традиционен турнир по карате киокушин



карате, Семинар, Киокушин, Шихан, Сугимура,
Ключови думи: карате, Семинар, Киокушин, Шихан, Сугимура,
27 Октомври 2010, Сряда



Приморско беше гост на VII-ми ОФИЦИАЛЕН ТРАДИЦИОНЕН СЕМИНАР по КАРАТЕ КИОКУШИН

От 20-ти до 24-ти Октомври включително в гр. Приморско, по инициатива на Международната карате Организация Киокушинкай, се проведе Традиционния Семинар по Киокушин Карате.
По покана на Световния ни Шампион – Сенсей Емил Костов, инструктор на този престижен Семинар бе един от треньорите на националния отбор на Япония – Шихан Сугимура – 5-ти Дан, който е един от учениците на Основателя на Карате Киокушин – Сосай Масутацу Ояма.
На Семинара, в който взеха участие всички практикуващи карате киокушин, по време на двуразовите тренировки, японеца наблегна на духовното в този стил, защото Киокушин Карате е преди всичко Будо (изкуство), след което спорт.
Проведоха се съдийски семинари за кумите и ката, както и изпит за повишаване на степен.
В изпита за високи степени, проведен от Шихан Сугимура взеха участие общо 11 каратеки. Той се състоя в Здравен и спортен център „АЯКС”, където се подвизава клуба на Световната Шампионка на ката – Сенпай Гергана Апостолова.
От клуба на Шампионката СКК”Киокушин Спирит” в лагера участваха около 30 каратеки, а възпитаничката й Магдалена Георгиева защити успешно 5-то Кю (жълт колан с черта).
Следващи събития и участия за отбора на Гергана Апостолова е предстоящото Европейско Първенство на без-категории на 7-ми Ноември в Белград – Сърбия.


Прочетено: 6032 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Пристанището в Бургас Buy AB-PINACA/5F-MDMB-PINACA/5F-ADB/ADB-4en-PINACA/5CLADBA/ADBB/MDMB-4en-PINACA/Buy K2 paper spray/JWH-018//3-MMC/4MMC/Buy A-PVP/Buy a-PiHP/4-CMC/3-CMC  BUY JWH018,5CLADBA,6CLADBA,FENTANY POWDER, JWH-073 JWH-200, JWH-250,JWH-2,ADB-BUTANICA,K2 Конкурс прическа Бургас 2009 Флора Бургас 2009 5cl raw materials 5cl-adb-a 5cladb 5cladba in stock raw material Buy 5fadb/MDMB-4en-PINACA/AB-FUBINACA/5cladba/Buy K2 Paper spray/5F-ADB-PINACA/jwh-018/Buy 3cmc/Apvp/4-CMC/3mmc/Buy apihp/Buy 2fdck/4-MMC къща 99.9% High Purity 5cladba Adbb raw material cas 1119 - 51 - 3 От моста в Слънчев Бряг Приятели
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development