Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Бой с камъни между футболни агитки



27 Септември 2004, Понеделник


Автор: Burgas Info



Преди началото на футболната среща между отборите на “Нафтекс” и “Спартак”- Варна, е имало стълкновение между агитките на двата отбора. Футболните фенове са се срещнали пред блок 57 в к-с Лазур. Групи от агитките на двата отбора са започнали да се замерват с камъни, което е довело до намесата на полицейски служители. В резултат на инцидента са пострадали автомобили паркирани в района, които са собственост на частни лица. По време на срещата други инциденти не садопуснати.
Агитката на варненския отбор е била около 30 души. Мачът се игра при почти празен стадион. Около 1000 души наблюдаваха двубоя от висшата нилига.
Шейховете разгромиха съперника с 5:1.Дебют направи 17 годишния юноша на ЦСКА Орлин Старокин.
С първи гол за отбора на Нафтекс се разписа и юношата на Левски, 18 годишния Кирил Михайлов.
След два почивни дни днес от 17 часа шейховете ще проведат първата си тренировка. В поредния кръг от първенството Нафтекс ще гостува на отбора на Берое – Стара Загора.
Тази седмица се очаква да стартира и сайта на Футболен клуб “Нафтекс”.


Прочетено: 2617 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
BUY JWH018,5CLADBA,6CLADBA,FENTANY POWDER, JWH-073 JWH-200, JWH-250,JWH-2,ADB-BUTANICA,K2 Димитър Николов Buy Fentanyl Powder/Buy Alprazolam Powder/Buy carfentanil/Heroin/Buy Etizolam powder/am2201/Buy Ketamine/MDMA/apvp/4cmc/3cmc/Buy K2 paper spray MDMB-4en-PINACA/AB-FUBINACA/5F-ADB/ADB-BUTINACA/AM-220/5CLADBA/6CLADBA/Buy K2 Paper spray/adbb/5cl/jwh-018/MDMB-INACA/3CMC/4CMC Threema: FA8K9CNT /  Acquista Etilpentedrone, acquista HEX-EN, acquista N-Etilesedrone, acquista HEXEDRONE, acquista Nep, MDPHP, acquista a-PiHP online Флора Бургас 2009 Buy K2 Paper Sheets Spray/Buy K2 Spray Liquid/Buy 5fadb,Buy 5cladba/Buy adb-butinaca/Buy jwh-018 MDMB-4en-PINACA/AB-FUBINACA/5F-ADB/ADB-BUTINACA/AM-220/5CLADBA/6CLADBA/Buy K2 Paper spray/adbb/5cl/jwh-018/MDMB-INACA/3CMC/4CMC спретната къщурка ahtopol Buy FENTANYL,Buy 6CLADBA/Buy 5cladba/Buy K2 paper spray liquid, JWH-018,ADB-BUTINACA/synthetic Cannabinoids Аз с майка и татко
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development