Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Областният управител в Брюксел за откритите дни на Европа



24 Септември 2004, Петък


Автор: Burgas Info



Областният управител Иван Витанов получи покана за участие в откритите дни на Европа, които започват на 27 септември в Брюксел.
Поканата е отправена от Жак Баро- член на Европейската комисия и отговорник за регионалната политика и президента на Комитета на регионите Петер Щрауб.
В рамките на три дни в столицата на ЕС работните групи ще проведат над 60 семинара и обучения, посветени на практиките на регионалната политика. Програмата е организирана в сътрудничество с Брюкселските офиси на участващите региони и градове.
Форумът ще бъде открит с дебат по предложенията на Европейската комисия за политиката на сближаване след 2006г. В него ще се включат представители на национални, регионални и европейски асоциации и органи на управление.



Прочетено: 2704 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Spirit of Burgas Strong 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,PINACA,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl Powder,Cristal,Pregablin Powder Лалета от Бутик Флора Бургас 2009 димитров ден Buy Caluanie Muelear Oxidize – 100% Guaranteed from Chemical Depot LLC (USA) Конкурс прическа Бургас 2009 полети и пристани 02 залез над ез.Вая-Бургас.JPG Buy FENTANYL,Buy 6CLADBA/Buy 5cladba/Buy K2 paper spray liquid, JWH-018,ADB-BUTINACA Buy 5cladba 5fadb 5CL precursor/Buy 6cladba/GHB GBL/JWH-018,ADB-BUTINAC/Buy K2 paper spray/Protonitazene/Isotonitazene/Bromazolam/ADB-INACA (ADB-FUBINACA/synthetic Cannabinoids Във висините
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
28
29
30
31
2
3
6
7
8
9
10
12
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development