Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Кипи трескава подготовка за Никулден в Бургас



Ключови думи: Никулден, бургазлии, Бургас,
05 Декември 2009, Събота



Подготовката за Никулден е в разгара си. Празникът наближава, а с него напредват и темповете на подготовка по отпразнуването му. Към края вече е и монтирането на седемте празнични къщички, разположени на площад „Тройката”, от които бургазлии ще могат да се насладят на прясно приготвена храна и напитки през празничните дни.

 Подготовката за Никулден е в разгара си. Празникът наближава, а с него напредват и темповете на подготовка по отпразнуването му.

     Към края вече е и монтирането на седемте  празнични къщички, разположени  на площад „Тройката”, от които бургазлии ще могат да се насладят на прясно приготвена храна и напитки през празничните дни.

     Преди броени дни приключи и поставянето  на 13 - метровото централно коледно  дърво в града, което ще радва  бургазлии с 5 000 лампички и над 2 000 метра коледен гирлянд. Тази година то е с 2 метра по-високо от миналогодишното.

     Жителите  и гостите на Бургас могат да се запознаят с богатата културно-празнична  програма за Никулден от плакатите  и дипляните, разпространени в целия  град.

     Видео анонс за празничния концерт на 06.12.2009 г., когато големият български актьор и бургазлия Георги Калоянчев ще даде старт на коледното настроение в града като запали празничните светлини, можете да гледате тук - http://tinyurl.com/NikuldenPromo

     Очакваме  всички граждани и приятели на града на празненството! 




Прочетено: 4317 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
1
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Buy K2 Paper Sheets Spray/Buy K2 Spray Liquid/Buy 5fadb,Buy 5cladba/Buy adb-butinaca/Buy jwh-018 така е по-добре  Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19, 5FADB, 4FADB Email......strongcladba35@gmail.com  Contact for more information WhatsApp.......+16823344611 Te 5CLADBA,6CLADBA,ADBB,5FADB,5F-MDMB-2201,AB-CHMINACA,AB-FUBINACA,4F-ADB, ADB-BUTINACA,SGT-78, AM-2201, BUY MDMB-4en-PINACA, FOR SALE ONLINE/Email…….jonnyshop62@gmail.com Buy AB-PINACA/5F-MDMB-PINACA/5F-ADB/ADB-4en-PINACA/5CLADBA/ADBB/MDMB-4en-PINACA/Buy K2 paper spray/JWH-018//3-MMC/4MMC/Buy A-PVP/Buy a-PiHP/4-CMC/3-CMC Raw materials 5CL-ADB supplier 5cladba 5cladb vendor in stock precursor Мой хороший знакомый из Бургаса Конкурс прическа Бургас 2009 kupi dari  Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19, 5FADB, MDMB-4en-PINACA/AB-FUBINACA/5F-ADB/ADB-BUTINACA/AM-220/5CLADBA/6CLADBA/Buy K2 Paper spray/adbb/5cl/jwh-018/MDMB-INACA/3CMC/4CMC HAMMER DESIGN – ИЗДЕЛИЯ ОТ КОВАНО ЖЕЛЯЗО
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
28
29
30
31
2
3
6
7
8
9
10
12
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development