Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Община Бургас организира научна конференция за детското възпитание



23 Ноември 2009, Понеделник



Община Бургас организира научна конференция с международно участие, на тема „Предучилищното детство и отговорностите на съвременното общество”. Тя е посветена на празника на града Никулден и ще се проведе в дните от 25 до 27 ноември 2009 г. в сградата на Бургаски свободен университет, под патронажа на Йорданка Фандъкова - министър на образованието и науката.

Община Бургас организира научна конференция с международно участие, на тема „Предучилищното детство и отговорностите на съвременното общество”. Тя е посветена на празника на града Никулден и ще се проведе в дните от 25 до 27 ноември 2009 г. в сградата на Бургаски свободен университет, под патронажа на Йорданка Фандъкова - министър на образованието и науката.

С доклади и изказвания в конференцията ще вземат участие утвърдени университетски преподаватели и специалисти в областта на предучилищното възпитание от страната и чужбина. Сред тях са доц. д-р Елена Ривина - Център „Предучилищно възпитание” - Москва, проф. д-р Снежана Мирасчиева -Университет „Гоце Делчев” - Щип, доц. дпн. Христо Кючуков от Нитра - Словакия, доц. д-р Камелия Галчева - ПУ „Паисий Хилендарски”, докторанти, директори и преподаватели от детски заведения.

Четенията ще се осъществят в три научни секции в рамките на два дни - 25-26 ноември. Ще бъдат разисквани проблемите на държавната политика и образователна стратегия в системата на предучилищното възпитание, квалификацията на педагогическите кадри, традициите и новаторството в предучилищното образование и възпитание.

Като съпровождащи конференцията събития са предвидени два концерта с участието на възпитаници на бургаски детски заведения. Те ще се проведат в залата на Дом на културата „Лукойл” и в храм „Св. Св. Кирил и Методий” - Бургас. Пред гостите и участниците в конференцията ще бъдат демонстрирани открити занятия в три детски заведения, на тема: „Религиозното възпитание в предучилищна възраст”, „Театърът като арттерапия”, „Развитие на речта - български език”.


Прочетено: 4033 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Spirit of Burgas АРКУТИНО Камини CLAM - CORTONA angolare 5cl raw materials 5cl-adb-a 5cladb 5cladba in stock raw material 5cl precursor/5cladba/adbb/5fadb/6cladba/5cl-adb-a/6cl-adba/k2 paper spray sheets/Jwh-018/adb-butinaca/synthetic Cannabinoids/Protonitazene/Isotonitazene/Email…….jonnyshop62@gmail.com Buy Fentanyl Powder/Buy Alprazolam Powder/Buy carfentanil/Heroin/Buy Etizolam powder/am2201/Buy Ketamine/MDMA/apvp/4cmc/3cmc/Buy K2 paper spray Buy K2 paper/spray online at cheap price, Buy K2 Spice Sheets, Buy K2 Spray/liquid online,Buy 6cladba,Buy 5cladba,Buy jwh-018 жици край пътя Труженики моря Близо до жп гарата Водорасли Аквасорс
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
28
29
30
31
2
3
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development