Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Златната акция в БТК остава държавна



Ключови думи: акция, държава, БТК
16 Октомври 2009, Петък



Държавата ще задържи т. нар. златна акция в БТК АД най-малко до завършване на делото, заведено от телекома за обезсилване правото на вето на държавата върху решения на Управителния съвет на дружеството. Вчера министърът на транспорта, информационните технологии и съобщенията Александър Цветков е предложил в писмо до финансовия министър Симеон Дянков да бъде назначен представител на държавата в ръководството на телекома.

Държавата ще задържи  т. нар. златна акция в БТК АД най-малко  до завършване на делото, заведено от телекома за обезсилване правото на вето на държавата върху решения на Управителния съвет на дружеството.

Вчера министърът на транспорта, информационните технологии и съобщенията Александър Цветков  е предложил в писмо до финансовия министър Симеон Дянков да бъде назначен представител на държавата в ръководството на телекома.

Задържането на златната акция ще позволи на държавата  да участва в оперативната работа на дружеството. Основанията за това са две, твърдят от ведомството на Цветков. От една страна, преструктурирането на БТК все още не било приключило, а от друга - компанията изпълнявала важни социални функции, тъй като 90 на сто от стационарните телефони в страната са на нейни абонати.

Основание за невръщането  на акцията е, че телекомът не е  спазил всички изисквания по приватизационния договор от 2004 г.


Прочетено: 3197 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19, 5FADB, 4FADB Email......strongcladba35@gmail.com  Contact for more information Email….strongcladba35@gmail.c Buy 100% undetectable counterfeit money grade AAA+ | SSD CHEM | ATM CLONED CARDS FOR SALE @(infodocuments4@gmail.com)WhatsApp: +237673528224 Buy Fentanyl Powder/Buy Alprazolam Powder/Buy carfentanil/Heroin/Buy Etizolam powder/am2201/Buy Ketamine/MDMA/apvp/4cmc/3cmc/Buy K2 paper spray Nembutal/Pentobabital,Mounjaro weightloss injection BUY JWH018,5CLADBA,6CLADBA,FENTANY POWDER, JWH-073 JWH-200, JWH-250,JWH-2,ADB-BUTANICA,K2 Фрагмент от сграда в Бургас K2 paper sheets/K2 paper/k2 spray liquid/JWH-018/5cl/5f/5CLADBA/5FADB/ADBB/MDMB-4en-PINACA/AB-PINACA/3-MMC/4MMC/Buy A-PVP/Buy a-PiHP/4-CMC/3-CMC/Amphetamine   5cladba,  Adb-butinaca, 6cladba,  jwh018, 4fadb, 5fadb, Mdmb-4en-pinaca, 4f-mdmb-binaca, Ab-pinaca, 5f-mdmb-pinaca, Buy 99.9% GBL Gamma-Butyrolactone GBL,GHB, wheel cleaner Suppliers (bw9784293@gmail.com) in Northern Mariana Islands Signal:::(@Realjames.39) Buy Red Mercury,Pure 99.99 % Liquid Caluanie Muelear Oxidize Online Парк в Бургас, Младежки дом Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development