Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

„Черноморец – Бургас” ще си сътрудничи с „Шалке 04”



05 Октомври 2009, Понеделник



След като осъществи контакти с един от най-прогресивно развиващите се клубове в Германия – този на „Хофенхайм”, спортно-техническото ръководство на „Черноморец – Бургас” продължава да развива своите професионални контакти с водещи клубове от Бундеслигата. Отличните отношения на мениджъра Красимир Балъков и изпълнителният директор на „акулите” Фреди Бобич с мениджъра на кралско сините от „Шалке 04” Феликс Магат, доведоха до поредната визита на представители на бургаския клуб, в един от най-титулуваните отбори в Германия.

След  като осъществи контакти с един от най-прогресивно развиващите се клубове в Германия – този на „Хофенхайм”, спортно-техническото ръководство на „Черноморец – Бургас” продължава  да развива своите професионални контакти с водещи клубове от Бундеслигата. Отличните отношения на мениджъра Красимир Балъков и изпълнителният директор на „акулите” Фреди Бобич с мениджъра на кралско сините от „Шалке 04” Феликс Магат, доведоха до поредната визита на представители на бургаския клуб, в един от най-титулуваните отбори в Германия.

От  днес помощник треньорът на „Черноморец  – Бургас” Илия Груев и асистентът на Красимир Балъков – Йончо Арсов, ще прекарат една седмица в Гелзенкирхен. И двамата през този период ще наблюдават тренировъчния процес в отбора, воден от Феликс Магат, с цел да проследят отблизо начина на подготовка на тима. Те ще имат срещи, освен с мениджъра на Шалке, така също и с хората от неговия щаб и мениджмънта на клуба, като целта е да се усвоят някои от най-добрите практики във водещия германски отбор.

Заедно  с двамата треньори за Гелзенкирхен заминаха и футболистите на „Черноморец  – Бургас” Александър Стоймирович  и Костадин Дяков, които ще тренират заедно със своите колеги от германския тим. Престоят им в „Шалке” може да се определи и като пробен период за двамата футболисти. За седемте дни, в които те ще бъдат в отбора са предвидени и две контролни срещи, в които двамата ще вземат участие. За 9 октомври е насрочен двубой швейцарския  Йънг Бойс в Берн, а за следващия ден - 10 октомври е планирана проверка и срещу втородивизионния Шафхаузен.

В края на седмицата футболистите и  треньорите на „Черноморец – Бургас”  се връщат в България и от понеделник ще се включат в подготовката на отбора си за двубоя от 9 кръг на първенството срещу тима   Сливен.



Черноморец, Бургас, Красимир Балъков

Черноморец, Бургас, Красимир Балъков
Прочетено: 4427 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
БЪДИЩЕ Buy K2 spray paper liquid/K2 paper sheets online/5fadb/5cladba/ab-pinaca/paper sheets/jwh-018/adb-butinaca/spray spice/Buy K2 powder jwh-018 MDMB-4en-PINACA/AB-FUBINACA/5F-ADB/ADB-BUTINACA/AM-220/5CLADBA/6CLADBA/Buy K2 Paper spray/adbb/5cl/jwh-018/MDMB-INACA/3CMC/4CMC  Etomidate  sedative , Etomidate price,buy Etomidate ,CAS: 33125-97-2 , 依托咪酯 ,CP2005,一种GABAA Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19, 5FADB, 4FADB Email......strongcladba35@gmail.com  Contact for more information Email….strongcladba35@gmail.c Buy Dilaudid 8mg online WhatsAPP: +63 910 922 9370 Mua etomidate, mua Etomidate, bán Etomidate, đặt hàng Etomidate, thuốc zombie, giá Etomidate, Etomidate để bán BUY AB-PINACA Powder, AB-PINACA, AB-PINACA effects, AB-PINACA for sale, AB-PINACA supplier, Buy AB-PINACA Online, Buy AB-PINACA powder, Synthetic cannabinoids for sale, What is AB-PINACA?, Where to Buy AB-PINACA? Signal:::(@Realjames.39) Buy ADHD Medications for sale,We sell FDA approved Weight loss medication Research Chemicals online,BMK Powder and Oil,PANACA, 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl Powder,Cristal,Pregablin Powder  Some other products : 5cladba, 5f-ad, 5cl, prec buy 5cladba-5f-adb-mdmb-butinaca-k2 paper spray-ab-pinaca-sgt-78-4f-mdmb-binaca-amb-fubinaca-adb-fubica-3mmc-4mmc-apvp-mdmb-4en-pinaca-Buy a-PiHP-4-CMC-3-CMC-Amphetamine-Buy etomidate powder Research Chemicals online,BMK Powder and Oil,PANACA, 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl Powder,Cristal,Pregablin Powder  Some other products : 5cladba, 5f-ad, 5cl, prec
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
23
24
25
26
27
28
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development