Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Община Бургас изиска денонощен режим на работа по бул. „Захари Стоянов”



08 Септември 2009, Вторник



Фирмата изпълнител на ремонта на бул. „Захари Стоянов” ще премине към денонощен режим на работа.

Фирмата изпълнител на ремонта на бул. „Захари  Стоянов” ще премине към денонощен  режим на работа.

      Това  изискване е било поставено днес от зам. кметът по ТСУ Костадин Марков. Повод за мярката са дъждовното време, тежкият трафик и направените прокопавания на платното, които предизвикаха отварянето на дупки по най-натоварения маршрут – от ж.к. „Меден Рудник” към центъра на града. Това наложи спиране на движението по бул. „Захари Стоянов” за около 1 час, за да бъдат запълнени и валирани зейналите пукнатини, след което трафикът отново бе възстановен.

      Община  Бургас е предоставила на фирмата 2 – седмичен срок да приключи с полагането на водостоците, които ще отводняват уличното платно. Преминаването на нощни смени на работа е с цел облекчаване в максимална степен на трафика. На фирмата- изпълнител е издадено предписание със серия от мерки за оптимизиране на работата по ремонта на улицата.  

      Община  Бургас се извинява на жителите на к-с  „Меден Рудник” за причиненото  неудобство и призовава гражданите да проявят търпение до окончателното приключване на ремонта. Крайният срок за завършване на строителните дейности по бул. „Захари Стоянов” е 10 октомври.

      Освен по бул. „Захари Стоянов” дъждът е  предизвикал проблеми и в пътните  участъци „Цар Самуил” – „Стефан  Стамболов” и „Поп Грую” – „Цар Симеон I”. Въпреки, че извършваните там дейности са по оперативни програми на Министерството на регионалното развитие и благоустройството, за да не губи време и предотврати по-сериозни щети Община Бургас е запълнила дупките със свои средства, а на фирмите, извършващи ремонтните работи в тези участъци са направени предписания за отстраняване на щетите. 

 



Прочетено: 3436 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Buy 5CLADBA/5FADB/ADBB new bmk and pmk MDMB-INACA/Buy K2 paper spray/JWH-018/ADB-BUTINACA/NOIDS 5cl Precursor/GHB GLB коледни песни Цветя Buy FENTANYL,Buy 6CLADBA/Buy 5cladba/Buy K2 paper spray liquid, JWH-018,ADB-BUTINACA Pepi Созопол производител на мебели по поръчка- мебели,кухни,вградени гардероби,легла,секции,антрета,детски стаи,офис на конкурентни цени Buy 6cladba/5cl precursor/Buy 5fadb/Buy 5cladba/JWH-018/ADB-BUTINACA/Buy K2 paper spray liquid /Protonitazene/Isotonitazene/Bromazolam/synthetic Cannabinoids/Email…….jonnyshop62@gmail.com  залез Do you want to buy111982-50-4powder? Buy 3cmc/Apvp/4-CMC/3mmc/Buy apihp/Buy 2fdck/4-MMC/5fadb/5cladba/Buy K2 Paper Sheets Spray/alprazolam, clonazolam,etizolam,flunitrazolam, Buy 5cladba 5fadb 5CL precursor/Buy 6cladba/GHB GBL/JWH-018,ADB-BUTINAC/Buy K2 paper spray/Protonitazene/Isotonitazene/Bromazolam/ADB-INACA (ADB-FUBINACA/synthetic Cannabinoids
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development