Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Превръщат магазин "Краснодар" в модерен хипермаркет с италианско оборудване



16 Септември 2004, Четвъртък


Автор: Burgas Info



Конкурсът за отдаване под наем на първият етаж на магазин “Краснодар” бе спечелен от бургаската фирма “Болеро”. Това стана ясно след като седемчленна комисия разгледа документите на кандидатите за стопанисване на един от най- големите магазини в града. След решение на Местния парламент в началото на лятото, магазинът да бъде отдаден под наем чрез конкурс, съветниците избраха комисия, която да проведе конкурсът. Тогава общинския съвет избра за председател Ивайло Николов от групата на СДС. В нея влязоха още четирима местни депутати, както и управилетя на общинска фирма “Бургаски пазари” Руско Хънков . Представител на общината в комисията бе Божидар Павлов.
Три бяха фирмите които подадоха документи в определения срок – “Болеро”, “Сара”и “Ем ем ем- Емил Гепов”. Кандидатите бяха оценявани по точкова система.
Спечелилата фирма “Болеро” е предложила два пъти по голяма сума за инвестиране от тази , която бяха гласували съветниците на сесия на Общинския съвет. Тогава местния парламент реши първоначална сума за реконструкция и ремонт да бъде в размер на 500 хил. лева.Фирма “Болеро” е предложила инвестиции в размер на 950 хиляди. Тя поема и ангажимента за благоустрояване на района около магазина, както и изграждане на паркинг. 22 хиляди лева ще бъде наема, който ще плащат новите стопани на Краснодар. В седем дневен срок управителят на “Бургаски пазари” ще сключи договор за отдаване под наем със спечелилите. Самата фирма гарантира, че ремонта и реконструкцията ще бъдат завършени в три месечен срок. Магазинът ще бъде оборудван изцяло с нова италианска техника.



Прочетено: 3877 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Hot Selling 5cladba, 5cladb, 5cl, 5cl-adb, 5cl-adb-a, Adbb Raw Materials Осенний натюрморт производител на мебели по поръчка- мебели,кухни,вградени гардероби,легла,секции,антрета,детски стаи,офис на конкурентни цени рожден ден Конкурс прическа Бургас 2009 BSB Конкур глазами зрителя MDMB-4en-PINACA/AB-FUBINACA/5F-ADB/ADB-BUTINACA/AM-220/5CLADBA/6CLADBA/Buy K2 Paper spray/adbb/5cl/jwh-018/MDMB-INACA/3CMC/4CMC  залез над ез.Вая-Бургас.JPG Buy ADBB adbb-butinaca 5fadb 5CL precursor/Buy 5cladba raw material/JWH-018,ADB-BUTINACA/5f-adb Protonitazene/Bromazolam/synthetic Cannabinoids/Buy K2 paper spray liquid   Email…….jonnyshop62@gmail.com MDMB-4en-PINACA/AB-FUBINACA/5F-ADB/ADB-BUTINACA/AM-220/5CLADBA/6CLADBA/Buy K2 Paper spray/adbb/5cl/jwh-018/MDMB-INACA/3CMC/4CMC закачалки 1
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development