Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Джон Лоутън отново пя за бургазлии



10 Август 2009, Понеделник


Автор: Bourgas.Org

В прохладната неделна вечер на 09 Август 2009година Летния театър в Бургас беше разтърсен от прекрасния концерт на един от най-добрите вокалисти за последните няколко десетилетия. Джон Лоутън, от Юрая Хийп, изнесе близо 2 часа концерт пред поне 2000 души екзалтирана публика в летния театър. Концерта започна малко плахо с изпълнението на първата песен от репертоара на Б.Т.Р., които не пропуснаха да подгреят публиката така, както подобава за величието, с което те свириха в последствие.

В прохладната неделна вечер на 09 Август 2009година Летния театър в Бургас беше разтърсен от прекрасния концерт на един от най-добрите вокалисти за последните няколко десетилетия.
Джон Лоутън, от Юрая Хийп, изнесе близо 2 часа концерт пред поне 2000 души екзалтирана публика в летния театър.

Концерта започна малко плахо с изпълнението на първата песен от репертоара на Б.Т.Р., които не пропуснаха да подгреят публиката така, както подобава за величието, с което те свириха в последствие.
Вокалиста Атанас Пенев, китариста и вокалист Славчо Николов, китариста Кирил Божков, бас-китариста Иван Калфов и барабаниста Георги Милев изсвириха някои от най-известните си парчета, подпомагани от мощния глас на публиката. След изпълнението на "Златната Рибка" и "Цвете от луната" последва песен в края, на която се появи и Джон Лоутън.

Публиката избухна във възторг от невероятния глас и енергия, с които 63 годишният музикант буквално заливаше публиката. Най-неочаквано за феновете Лоутън слезе от сцената за да се присъедини към тях като най-малките бяха толкова щастливи, че успяха в течение на концерта да го принудят да лази по сцената за да им раздава автографи.

Последваха изпълнения на песни от новия самостоятелен албум на певеца, които като звучене бяха извън типичния стил на Юрая Хийп, но също така бяха доста добри, така че препоръчваме да се чуят.
Някъде измежду песните на Джон Лоутън и песните на Юрая Хийп музикантът спря и изказа благодарности на телевизия "СКАТ" и специално на операторите и на собственика на телевизията Валери Симеонов. Разбра се, че Джон Лоутън и телевизия "СКАТ" са се обединили за заснемането на документален филм показващ България и пътуванията на музиканта в страната, което е доста добра идея, за която стискаме палци и пожелаваме успех в начинанието.

Последва изпълнение на още няколко парчета и ... кратко сбогуване.. и сякаш всички бяха решили, че всичко свърши.. и последва БИС изпълнението, което беше на не коя да е песен а именно... July Morning .
Настроението, музиката, озвучаването, музикантите(и подгряващите и Джон Лоутън) бяха на ниво. Въобще, чудесно е, че Бургас успя да се наслади на невероятния талант на хората, успели да оставят спомен за една приятно прекарана музикална бургаска вечер.

















Прочетено: 5853 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
само черноморец бургас хотел Buy 4MMC, MDMA, Ecstasy, Coke, Ice, Flunitrazepam, Ozempic, Nembutal Pentobarbital Sodium 250ml, Potassium Cyanide Powder, buy k2 paper sheets spray,5fadb 5cladba precursor kit,ab-pinaca,buy k2 paper,4mmc,3mmc,3cmc,4cmc,apvp,crystal meth,jwh-018,adb-butinaca,mdmb-4en-pinaca,a-pihp/amphetamine/etomidate powder Buy 5CLADBA/Buy 6cladba/Buy K2 paper spray liquid, JWH-018,ADB- Strong 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,PINACA,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl Powder,Cristal,Pregablin Powder  WhatsApp: +12512657094, Purchase MDMB-4en-PINACA Now, Order MDMB-4en-PINACA Online Quickly, Get MDMB-4en-PINACA Delivered to You, MDMB-4en-PINACA Available for Online Purchase, Shop for MDMB-4en-PINACA Online, ИЗКУПУВАМЕ Фирми : ЕООД, ООД, АД, ЕАД със Задължения + Освобождаваме от Солидарната Отговорност... Ambien, Bromonordiazepam, Lorazepam, LSD Sheets, HAZE,DMT Suboxone Trimix, Alprostadil Cavejerct Injection Buy 5cladba online, Buy Adb-butinaca online, Buy 6cladba online, Buy jwh018 online, Buy 4fadb online, Buy 5fadb online, Buy adbb-butinaca 5fadb 5CL/Buy 5cladba/MDMB-4en-PINACA/JWH-018/AB-PINACA/Buy K2 paper spray liquid/Buy A-PVP/Buy a-PiHP/4-CMC/3-CMC/flakka/Apvp/4-MMC/3mmc/Buy apihp/Buy 2fdck/4-MMC  Strong 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
29
30
31
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development