Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

В сряда ще гърмят около езерото Вая



07 Август 2009, Петък



На 12 август /сряда/ от 11.00 часа ще бъдат извършени специални взривни работи за определяне на сеизмичното въздействие на ударната вълна в района на Пристанище Бургас, в канала, свързващ морето и езерото „Вая”.

На 12 август /сряда/ от 11.00 часа ще бъдат извършени специални взривни работи за определяне на сеизмичното въздействие на ударната вълна в района на Пристанище Бургас, в канала, свързващ морето и езерото „Вая”.
За ръководител на взривните работи и отговорно по разрешителното за извършване на специалните взривни работи лице е определен Георги Петров Стоянов.
За извършване на взривните работи са уведомени писмено: ОДП – Бургас, Гражданска защита, Гранична полиция, Морска администрация и директора на Пристанище Бургас




Прочетено: 4402 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
евро 2008 Strong 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,PINACA,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo Жреци на музите 2009 Hot Selling 5cladba, 5cladb, 5cl, 5cl-adb, 5cl-adb-a, Adbb Raw Materials low price 5cl-adb, 5c, 5cl, 5cl-adb-a, 5cladba With Lowest Price And Fast Delivery калиев цианид, нембутал, пентобарбитал (хапчета, прах и течност) за продажба пепита Ozempic (semaglutide) injection/BOTOX: https://steadychasers.online/product-category/health-beauty-fitness-leisure/ Арменската черква Сурп Хач Конкурс прическа Бургас 2009 Buy 5cladba 5fadb 5CL precursor/Buy 6cladba raw material/JWH-018,ADB-BUTINACA/Protonitazene/Isotonitazene/Bromazolam/Methylamine hydrochloride/synthetic Cannabinoids/Buy K2 paper spray liquid   Email…….jonnyshop62@gmail.com
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development