Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

ДЕЛА: Парите на „Феста холдинг” по договора за делфинариум да бъдат върнати



Ключови думи: Общинските съветници от ДЕЛА предложиха община Несебър да поиска връщане на предплатените суми на „Феста холдинг” по проекта за изграждането на делфинариум в Стария град. Идеята беше лансирана по време на вчерашното заседание на специалната комисия, която беше сформирана по спорната сделка. Според председателя на ДЕЛА Атанас Терзиев проектът за делфинариум отдавна е изгубил легитимността си пред обществеността и отговорните институции. „При липса на разрешение от Националния институт за опазване на недвижимите културни ценности и категорично несъгласие на местните жители за разкопаване на Стария град проектът вече е лишен от смисъл и би нанесъл вреда на интересите на българския туризъм”, посочи Терзиев. От ДЕЛА допълниха, че ще настояват за преговори с „Феста холдинг” и връщане на дължимите средства предвид очевидно патовата ситуация, която вреди и на двете страни. По този начин общината ще запази собствеността както върху безценния имот в Стария град, така и върху парцела в новата част на града, който беше подготвян за непрозрачна замяна от кметската администрация, припомнят още от ДЕЛА. Автор: Фактор
14 Юли 2009, Вторник



Общинските съветници от ДЕЛА предложиха община Несебър да поиска връщане на предплатените суми на „Феста холдинг” по проекта за изграждането на делфинариум в Стария град. Идеята беше лансирана по време на вчерашното заседание на специалната комисия, която беше сформирана по спорната сделка. Според председателя на ДЕЛА Атанас Терзиев проектът за делфинариум отдавна е изгубил легитимността си пред обществеността и отговорните институции.

Общинските съветници от ДЕЛА предложиха община Несебър да поиска връщане на предплатените суми на „Феста холдинг” по проекта за изграждането на делфинариум в Стария град. Идеята беше лансирана по време на вчерашното заседание на специалната комисия, която беше сформирана по спорната сделка.

Според председателя на ДЕЛА Атанас Терзиев проектът за делфинариум отдавна е изгубил легитимността си пред обществеността и отговорните институции.

„При липса на разрешение от Националния институт за опазване на недвижимите културни ценности  и категорично несъгласие на местните жители за разкопаване на Стария град проектът вече е лишен от смисъл и би нанесъл вреда на интересите на българския туризъм”, посочи Терзиев.

От ДЕЛА допълниха, че ще настояват за преговори с „Феста холдинг” и връщане на дължимите средства предвид очевидно патовата ситуация, която вреди и на двете страни.

По този начин общината ще запази собствеността както върху безценния имот в Стария град, така и върху парцела в новата част на града, който беше подготвян за непрозрачна замяна от кметската администрация, припомнят още от ДЕЛА.


Автор: Фактор


Прочетено: 4435 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
buy-3-mmc-3-mec-4-mmc-ghb-gbl-lsd-4f-mph-a-pvp-5-meo-dmt-ab-pinaca5cl-adba/adbb/5fadb/Buy K2 paper spray/JWH-018/ADB-BUTINACA/Buy a-PiHP/4-CMC/3-CMC/Amphetamine/Buy etomidate powder Strong 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,PINACA,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl Powder,Cristal,Pregablin Powder  Research Chemicals online,BMK Powder and Oil,PANACA, 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl Powder,Cristal,Pregablin Powder  Some other products : 5cladba, 5f-ad, 5cl, prec BMK Powder and Oil,PANACA,Research chemical, 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl Powder,Cristal,Pregablin Powder Email......strongcladba35@gmail.com  Contact for more in Threema ID: FA8K9CNT /We sell GHB, GBL, LSD, MDMA, Ketamine, XTC, Speed, 2CB 5CLADBA/5FADB/ADBB/5cl 5c Precursor raw material/ Buy 6cladba/Protonitazene/Bromazolam/Jwh-018,ADB-BUTINACA/Buy K2 paper spray liquid Telegram…….@chemsolution12ma Signal:@Realjames.39  BUY eutylone ,COKE, Hashish weed KU,NU, Alprazolam,Etizolam, protonitazene, metonitazene,etazene,bromazolam Signal..(@Realjames.39) Buy Nembutal online, Diazepam, Xanax, XTC, Methamphetamine, Valium, Oxynorm, Oxycodone, Oxycontin, Ritalin, Adderall without prescription. (Safe and discreet Buy medicine, 100% guaranteed) Buy Fentanyl Powder, Buy Alprazolam Powder, Buy carfentanil  Buy Heroin Online, Buy Dmt Online   Very high quality and factory supply bulk price! Threema ID: FA8K9CNT / bromazolam 71368-80-4 ,etizolam ,eutylone ,mdma ,avp, 3mmc ,4mmc ,BMK 5449-12-7 Powder glycerin acid 49851-31-2 718-08-1 флора 2008
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development