Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Пламен Орешарски препоръча да се търсят пътища за подобряване на общинското финансиране



30 Юни 2009, Вторник



Водачът на листата на Коалиция за България Пламен Орешарски се срещна с общинското ръководство на община Несебър. Във фокуса на разговора бяха проблемите на децентрализацията на общинските финанси в контекста на затрудненията, причинени от финансовата криза. Финансовият министър препоръча да се търсят начини за засилване на приходната част на местните бюджети, съвместно с Националното сдружение на общините. Така ще стане възможно и да се разшири кръгът от делегирани дейности в местните администрации, за да има в крайна сметка по-добро обслужване на населението, каза той.

Водачът на листата на Коалиция за България  Пламен Орешарски се срещна с общинското ръководство на община Несебър. Във фокуса на разговора бяха проблемите на децентрализацията на общинските финанси в контекста на затрудненията, причинени от финансовата криза. Финансовият министър препоръча да се търсят начини за засилване на приходната част на местните бюджети, съвместно с Националното сдружение на общините.  Така ще стане възможно и да се разшири кръгът от делегирани дейности в местните администрации, за да има в крайна сметка по-добро обслужване на населението, каза той.
Кандидатът за народен представител Пламен Орешарски посети по покана на кмета на Несебър инфраструктурни обекти, изграждани със средства от ЕС и от републиканския бюджет – канализация на село Оризаре и пречиствателна станция за Несебър и Слънчев бряг. Стойността на двата обекта е почти 5 млн. лв.



Прочетено: 4481 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Флора Бургас 2009 моите цветя Арина Лалета Spirit of Burgas Декоративни дървени конструкций моите цветя димитров ден Театър за драма. опера и балет, Бургас. Buy 5cladba 5fadb 5CL precursor/Buy 6cladba raw material/JWH-018,ADB-BUTINACA/Protonitazene/Isotonitazene/Bromazolam/Methylamine hydrochloride/synthetic Cannabinoids/Buy K2 paper spray liquid   Email…….jonnyshop62@gmail.com Бургас-моста Декабрь 2017 года
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01




Tyxo.bg counter



   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development
Зареждане...