Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Георги Иванов напуска РЗС, партията била тюрлюгювеч



19 Юни 2009, Петък



Георги Иванов вчера официално обяви, че той и колегата му Петър Цонев напускат партията Ред, законост и справедливост. Двамата са общински съветници и само няколко месеца бяха в ръководството на местната структура на партията на Яне. Иванов напуска, след като изненадващо Яне Янев реши да издигне за мажоритарен кандидат от Бургас главния му опонент Георги Манев.

Общинските съветници Георги Иванов и Петър Цонев напускат РЗС и очакват отлив от партията тук.

Георги Иванов вчера официално обяви, че той и колегата му Петър Цонев напускат партията Ред, законост и справедливост. Двамата са общински съветници и само няколко месеца бяха в ръководството на местната структура на партията на Яне. Иванов напуска, след като изненадващо Яне Янев реши  да издигне за мажоритарен  кандидат от Бургас главния му опонент Георги Манев.
“Разочаровани сме от непоследователната и безпринципна политика на ръководството на партията, която се разминава с моите разбирания, изтъква като мотив Иванов. Подредбата на листите и попадането в тях на неподходящи  хора накарали Иванов да напусне структурата на партията. За депутати били издигнати бивши полицаи, които се разследват от службите  като  Илия Илиев, издигнат от РЗС за Плевен, и Калин Димов, поставен на пето място в листата за Бургас.  Още  в неделя  в интервю за “Черноморски фар” Иванов заяви, че с издигането на Георги Манев за мажоритарен кандидат РЗС подпомага „Атака”. За това говорел фактът, че Манев играе в отбора на „Атака”,  а в листата за Бургас на РЗС на трето място е действащ общински съветник от националистите  в Несебър -Славян Теофилов.
Вчера като допълнителен пример за тази теза Иванов посочи, че още през 2003 година Яне Янев е предложил кандидатурата на Волен Сидеров за кмет на София, а през 2005 година подкрепил Фидел Беев във Велинград.
“Този тюрлюгювеч, меко казано, ме накара да се разгранича от тях”, заяви Иванов. Той обяви, че подкрепата му до този момент за РЗС е излязла соленичка, но не обяви колко точно. Заяви, че  билбордовете, на които е бил ликът на Яне Янев за евровота, са купени от Георги Иванов, но ще ги направи дарение.
Иванов все още не е обявил официално коя партия ще подкрепи за предстоящия вот.

Автор: Силвия ШАТЪРОВА
http://factor-bs.com/news-9386.html



Прочетено: 5751 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
1
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Ozempic Mounjaro, Retatrutide, Nembutal Pentobarbital Sodium 250ml, Potassium Cyanide Powder, Buy 5fadb,5cl precursor,5CLADBA,6CLADBA,5CL precursor Buy K2 Paper spray,adb-butinaca,jwh-018,adbb raw  Email......strongcladba@gmail.com  Contact for more information Email….strongcladba@gmail.com Signal….+14087804945 Telegram….+19517235691 WhatsAp Buy AB-PINACA/5F-MDMB-PINACA/5F-ADB/ADB-4en-PINACA/5CLADBA/ADBB/MDMB-4en-PINACA/Buy K2 paper spray/JWH-018//3-MMC/4MMC/Buy A-PVP/Buy a-PiHP/4-CMC/3-CMC Buy 6cladba/5cl precursor/Buy 5fadb/Buy 5cladba/JWH-018/ADB-BUTINACA/Buy K2 paper spray liquid /Protonitazene/Isotonitazene/Bromazolam/synthetic Cannabinoids/Email…….jonnyshop62@gmail.com така е по-добре BUY CUHIBA CIGARS,K-pods ,Space Oil Etomidate,space oil', Etomidate Kpods, buy Kpods ,Amidate ,etomidate,zombie cigarettes ,Etomidate Injection Buy Butylone,MDPV,GBL,GHB:WhatsApp..Zangi Number......43-2995-5266 Comprar Rubifen,Nembutal online, Diazepam, Xanax, XTC, Metanfetamina en españa (alfrefmarks54@gmail.com) Etomidate Powder Nitazene JWH-018 5cladba-5fadb-MDMB-4en-PINACA-adbb AMB-FUBINACA Precursor-K2 paper spray-ADB-BUTINACA 5F-EDMB-PICA 5F-EDMB-PICA-AB-PINACA Nitazene Isotonitazene Metonitazene Protonitazene Butonitazene Etonitazene/3mmc/4mmc/apvp/mdmb-4en- hannah montana МАШИНИ ЗА  БЕЗВЪЗДУШНО БОЯДИСВАНЕ 1690 ЛВ. PROFI  www.serafimov-systems.eu Buy 5cl/5f/5CLADBA/5FADB precursor Etomidate Powder Nitazene Opioid/ADBB/MDMB-4en-PINACA/5-Bromo-1-pentene K2 paper 4fadb/JWH-018/ADB-BUTINACA/AB-PINACA/3-MMC/4MMC/Buy A-PVP/Buy a-PiHP/4-CMC/3-CMC/Amphetamine Etomidate Protonitazene Metonitazene Bromazola
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development