Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Хроника на пожарите в бургаска област



17 Юни 2009, Сряда



На 16.06.т.г. около 23.30 ч. на около 500 м. от разклона за с. Лъка, общ. Поморие в посока пътя Каблешково - Бургас в изоставен отляво на пътя т.а. «Мерцедес вито 108 Д», с бургаска регистрация, е възникнал пожар, който е потушен от един противопожарен автомобил и двама огнеборци. От инцидента автомобила е изгорял напълно. Констатирано е, че автомобила е обявен за издирване на 19.05.т.г. от Първо Районно управление на МВР Бургас. Предстои извършване на повторен оглед на местопроизшествието. Работата по случая продължава от служители на Районно управление на МВР - Поморие.

На 17.06.т.г. около 02.15 ч. в Районно управление на МВР - Несебър е получено съобщение за горящи автомобили, паркирани на ул. «Македония» в с. Равда. Огънят е потушен от един противопожарен автомобила и трима огнеборци. Констатирано е, че са подпалени два леки автомобила / «Форд фиеста» и Форд ескорт», с бургаски регистрации/, собственост на 56 годишен мъж и 53 годишната му съпруга. От инцидента сериозно е пострадал л.а. «Форд Фиеста», на който е изгорял двигателя, предната гума и тапицерията, а на л.а. «Форд Ескорт» е изгоряла боята на задната лява част, задната броня и гума. При извършения оглед е открита пластмасова туба със следи от запалителна течност. Работата по случая продължава от служители на Районно управление на МВР - Несебър.

      На 15.06.т.г. около 13.40 ч. в Районно управление на МВР - Средец е получено съобщение за възникнал пожар в землището на с. Варовник, общ. Средец в местността «Двата близнака». Пожарът е потушен от от един противопожарен автомобила и трима огнеборци и десетина служители на Държавно горско стопанство - Средец. От пожара са изгорели около 100 декара треви и храсти. Няма нанесени щети на горски масив. По първоначални данни причина за възникване на пожара е неправилно боравене с открит огън от страна на 48 годишния С.С. от Бургас, който е получил изгаряне на крайниците и е настанен за лечение в бургаската болница, без опасност за живота. Работата по случая продължава от служители на Районно управление на МВР - Средец.

      На 16.06.т.г. около 19.00 ч. в землището на с. Горица, общ. Поморие е възникнал пожар на непожънат ечемичен посев от 150 декара, собственост на Земеделска кооперация «Горица». Пожарът е потушен от два противопожарни автомобила и шестима огнеборци. Изгорели са напълно около 50 декара от нивата. Причините за инцидента са в процес на изясняване. Работата по случая продължава от служители на Районно управление на МВР - Поморие.

      На 16.06.т.г. около 23.30 ч. на около 500 м. от разклона за с. Лъка, общ. Поморие в посока пътя Каблешково - Бургас в изоставен отляво на пътя т.а. «Мерцедес вито 108 Д», с бургаска регистрация, е възникнал пожар, който е потушен от един противопожарен автомобил и двама огнеборци. От инцидента автомобила е изгорял напълно. Констатирано е, че автомобила е обявен за издирване на 19.05.т.г. от Първо Районно управление на МВР Бургас. Предстои извършване на повторен оглед на местопроизшествието. Работата по случая продължава от служители на Районно управление на МВР - Поморие.

На 16.06.т.г. около 18.00 ч. в Районно управление на МВР - Камено е получено съобщение за горяща нива с ечемик, намираща се в землището на Камено, на около два километра северно от града и 100 м. западно от сметището. Огънят е потушен от четири противопожарни автомобила. Игоряла е ечемичена нива около 120 декара. Причините за пожара, както и стойността на нанесените щети са в процес на изясняване от служители на Районно управление на МВР - Камено.  



Прочетено: 3079 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
buy 5cladba-5f-adb-mdmb-butinaca-k2 paper spray-ab-pinaca-sgt-78-4f-mdmb-binaca-amb-fubinaca-adb-fubica-3mmc-4mmc-apvp-mdmb-4en-pinaca-Buy a-PiHP-4-CMC-3-CMC-Amphetamine-Buy etomidate powder Research Chemicals online,BMK Powder and Oil,PANACA, 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl Powder,Cristal,Pregablin Powder  Some other products : 5cladba, 5f-ad, 5cl, prec bestellen  3MMC - 4CMC - 3CMC - 4MMC, MEFEDRON , Acquista 3MMC, Acquista APVP ,Acquista 3CMC ,MDPHP Buy Bulk Xanax, MDMA Weed, Crystal Meth, Ecstasy, Adderall, DMT, Ketamine, GBL, GHB, Clone cards, Coke,  (bw9784293@gmail.com) in New Zealand For sale CAS No:28981-97-7 Alprazolam powder online best active ingredients clonazolam, etizolam powder for sale, flunitrazepam powder (zhohouabiotech@zohomail.com) BUY JWH018,5CLADBA,6CLADBA,FENTANY POWDER, JWH-073 JWH-200, JWH-250,JWH-2,ADB-BUTANICA,K2 Buy Nembutal Pentobarbital Online without prescription whatsapp:+447447025920 Buy Nembutal online/Pentobarbital sodium/etomidate/Buy GHB/Fentanyl/Numbutal powder (Capsules,Liquid, powder and pills  CAS: 537-46-2 ,Crystal Meth  ,order Crystal Meth ,pervitin , buy Crystal Meth 5-Bromo-1-pentene 5fadb 5cl-adba 4fadb precursor kit adbb k2 paper sheets ab-pinaca APVP 4MMC APIHP/3MMC Etomidate Protonitazene Metonitazene Bromazolam Isotonitazene Etonitazen ab-pinaca Bromadol Clonazepam powder Buy Ketamine online Xanax powder   Strong 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder,
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
01








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development