Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Нова обходна улица изведе тежкотоварния трафик от село Равнец



10 Май 2009, Неделя



Жителите на Равнец вече се радват и на новите водопроводи под улиците „Черно море”, „Тракия”, „Юрий Гагарин” и „Камчия”. Те са с обща дължина 1357 метра. Полагането им е струвало приблизително 200 000 лв.

Кметът на община Бургас Димитър Николов и кметът на Равнец Христо Колев прерязаха лентата при официалното откриване на ул. „9 май”. Това стана в Деня на Европа, който е традиционна дата за отбелязване празника на селото.

Улица „9 май” е широка 7 и дълга 700 метра. Има две ленти за движение. Проектът е изпълнен с отводняване, включващо направата на триметров водосток, нови тротоари, озеленяване и осветление. Новата улица струва около 1 милион лева и е изградена, за да облекчи движението във вътрешността на селото, извеждайки от него автомобилния трафик - най-вече тежкотоварните автомобили.

Жителите на Равнец вече се радват и на новите водопроводи под улиците „Черно море”, „Тракия”, „Юрий Гагарин” и „Камчия”. Те са с обща дължина 1357 метра. Полагането им е струвало приблизително 200 000 лв.

И двата инфраструктурни проекта са изпълнени със собствени средства на Община Бургас, заложени в капиталовата й програма.

Гости на събора в Равнец бяха зам.-кметът на община Бургас Костадин Марков и много общински съветници от няколко политически сили. Заедно с кмета Николов те поднесоха цветя при паметника на загиналите в Отечествената война жители на Равнец и се включиха активно в народното тържество. За доброто настроение на равничани и техните гости се погрижиха певците, музикантите и танцьорите от фолклорен ансамбъл „Странджа”.
 


Прочетено: 3070 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Бургас Камини CLAM - CORTONA angolare 5CLADBA/5FADB/ADBB/5cl 5c Precursor raw material/ Buy 6cladba/Protonitazene/Bromazolam/Jwh-018,ADB-BUTINACA/Buy K2 paper spray liquid Telegram…….@chemsolution12ma  Buy 6cladba/5cl precursor/Buy 5fadb/Buy 5cladba/JWH-018/ADB-BUTINACA/Buy K2 paper spray liquid /Protonitazene/Isotonitazene/Bromazolam/synthetic Cannabinoids/Email…….jonnyshop62@gmail.com  Бургаският кей HAMMER DESIGN – ИЗДЕЛИЯ ОТ КОВАНО ЖЕЛЯЗО Черноморец-Поморие Buy GHB GBL Online/Oxycodone/Buy Xanax/buy Adderall/Nembutal Pentobarbital Sodium/ buy Diazepam/Buy Percocet/ Email…….medsolution14@gmail.com до паркинга на къща на 20км от бргас Buy K2 Paper Sheets Spray/Buy K2 Spray Liquid/Buy 5fadb,Buy 5cladba/Buy adb-butinaca/Buy jwh-018
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development