Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Отвлечения в "Славейков" - рецидивист!



29 Ноември 2008, Събота






Във връзка с упоменатия през вчерашния ден случай на принудително отвеждане на младеж, клиент на такси, от бл.1-Б вх. 14 в бургаския комплекс «Славейков» в неизвестна посока, и предприетите незабавни действия от страна на служителите на Второ Районно управление на МВР - Бургас, уведомяваме че самоличността на младежа, е установена - това е : криминално проявения Веселин Митев, 30 годишен от Бургас, живеещ на квартира на ул. «Калоян» № 56. Същият е осъден за кражба в условията на опасен рецидив, с влязла в сила ефективна присъда - «лишаване от свобода за срок от 1 година», но не е бил приведен в бургаския затвор, поради това че се е укрил. Констатирано е, че Веселин Митев се е познавал добре с 27 годишния таксиметров водач, който около 18.05 ч. на 25.11.т.г. е сигнализирал полицейските служители за нападение от четирима непознати, осъществено спрямо него и превозвания с таксито клиент, в резултат на което клиентът / Веселин Митев/ насилствено е отведен с лек автомобил «БМВ - 5» в неизвестна посока. Непосредствено преди нападението за пореден път таксиметровия водач и Веселин Митев са предприели съвместно пътуване, като са отишли този път от бургаския комплекс «Славейков» до кв. «Долно Езерово» и обратно. Непознатите са отвели Веселин за изясняване на междуличностни взаимоотношения, като минути по-късно са го изхвърлили от «БМВ»-то в близост до бл.1-Б в комплекс «Славейков». Веселин Митев се прибрал в квартирата си, където по-късно е задържан от служителите на Второ Районно управление на МВР - Бургас. При установяването и задържането на Веселин Митев, в квартирата на същия са открити : осем пакетчета с хероин, пакетче с амфетамин и пакетче с неустановено до момента прахообразно вещество, сумата от близо 670 лв., три «сим» карти и мобилен телефон. Таксиметровият водач, алармирал за инцидента полицаите, започнал да дава противоречиви обяснения пред служители, посетили местопроизшествието, което наложило задържането му във Второ Районно управление на МВР - Бургас за срок от 24 часа за изясняване на детайли по случая. Към момента таксиметровия водач вече е освободен. С помощта на служителите от Четвърто Районно полицейско управление на МВР - Бургас е установена самоличността на един от нападателите на Веселин Митев, като останалите трима са в процес на издирване. Самият Митев е задържан със заповед за 24 ч., като предстои привеждането му в бургаския затвор днес следобед. Работата по случая продължава. 




Прочетено: 3595 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
къща на 20км от бргас Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19, 5FADB, 4FADB Email......strongcladba35@gmail.com  Contact for more information Email….strongcladba35@gmail.c Buy K2 Paper Sheets Spray/Buy K2 Spray Liquid/Buy 5fadb,Buy 5cladba/Buy adb-butinaca/Buy jwh-018 Pseudoephedrine powder For Sale Australia Threema_ZX6ZM8UN Buy Synthetic Cannabinoid,Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19, 5FADB, 4FADB 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb,5FMDMB- Конкурс прическа Бургас 2009 Gamma butyrolactone for Sale | buy gamma butyrolactone Wheel Cleaner – telegram/17203640322 Есен 2011 /Парка срещу Окръжна болница/ Buy AB-PINACA/5F-MDMB-PINACA/5F-ADB/ADB-4en-PINACA/5CLADBA/ADBB/MDMB-4en-PINACA/Buy K2 paper spray/JWH-018//3-MMC/4MMC/Buy A-PVP/Buy a-PiHP/4-CMC/3-CMC BMK Powder and Oil,PANACA,Research chemical, 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl Powder,Cristal,Pregablin Powder Email......strongcladba35@gmail.com  Contact for more in BUY JWH018,5CLADBA,6CLADBA,FENTANY POWDER, JWH-073 JWH-200, JWH-250,JWH-2,ADB-BUTANICA,K2 PAPER SHEETS,K2 SPRAY LIQUID,K2
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
01








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development