Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Билла България с нова кампания



30 Октомври 2008, Четвъртък





От 30 октомври Билла България стартира рекламна кампания, с която ще представи нов тип промоция - Билла Плюс.

Мотото на Билла Плюс е „Сега повече, за по-малко пари” и разкрива същността на кампанията и желанието на Билла да предоставя на клиентите различни комбинации от продукти на изгодни цени. 

Промоцията предлага няколко различни варианта на пазаруване. Те дават възможност на клиентите да се възползват от по-ниска единична цена на конкретен продукт при закупуване на повече бройки от него, от по-ниска обща цена на комбинация от два различни продукта, от получаване на гратисно количество от дадена стока и от подарък към закупен продукт от асортимента на търговската верига. 

Вариантите за пазаруване, които предлага Билла Плюс, важат само за конкретни продукти от асортимента на търговската верига. Те ще бъдат обозначени със специални знаци, за да могат клиентите да се ориентират по-лесно по време на пазаруването си, а и при облекчаване на личния си бюджет.



Прочетено: 3584 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Черноморец-Поморие лека вечер Пристанището в Бургас Аз в Лондон Лутън Мишка Жреци на музите 2009 Vision MDMB-4en-PINACA/AB-FUBINACA/5F-ADB/ADB-BUTINACA/AM-220/5CLADBA/6CLADBA/Buy K2 Paper spray/adbb/5cl/jwh-018/MDMB-INACA/3CMC/4CMC  Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19, 5FADB, 4FADB  Email......mulkenbrisa7@gmail.com  Contact for more information WhatsApp.......+16823344611 Tele Buy GHB GBL Online/Oxycodone/Buy Xanax/buy Adderall/Nembutal Pentobarbital Sodium/ buy Diazepam/Buy Percocet/ Email…….medsolution14@gmail.com
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development