Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Групата за автентичен фолклор при читалището в с Асеновец с награда



Ключови думи:
16 Септември 2008, Вторник





Детската камерен състав за автентичен банатски фолклор към НЧ ”П.Парчевич” в с. Асеново е отличен на VІ шампионат по фолклор с грамота “Откритие” и Диплом на Музикален фестивал “ЕВРО ФОЛК 2008” в Царево . Мария Иванова – ръководител на състава и секретар на читалището е удостоена със званието МАЕСТРО за принос в провеждането на черноморския събор.Детският състав от асеновското читалище танцуваха на една от сцените в Царево и се къпаха на воля в морето.Някой от децата за първи път са на море и лично се увериха, че водата е солена.От област Плевен в фестивала са взели участие 8 колектива. Характерна особеност на Музикалните празници “Евро фолк” е , че всички изпълнения се записват с професионална аудио и телевизионна техника срещу известна сума.Най-добрите от тях ги излъчват многократно по много кабелни телевизии и по „Евроком България”.

http://chitalishta.mc.government.bg/index.php?act=news&do=detailed&id=307



Прочетено: 3276 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
5cladba raw material 5CL-ADB-A precursor raw 5cladba 5f adb 4fadb  Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA Strong 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,PINACA,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl Powder,Cristal,Pregablin Powder  бургаска среща АРКУТИНО Alpha-PiHP - α-PiHP, a-PiHP, 4'-M-PVP ,Alpha-PiHP - α-PiHP, a-PiHP, 4'-M-PVP - APCYP, 3FPIHP, or MDPIHP. Бургас, ФЛОРА 2009 Ordina MDPV. Ordina 4-CMC, ordina NEP, ordina a-PiHP, ordina MDPHP, ordina a-PiHP online, acquista Etilpentedrone, acquista HEX-EN, NEP, HEXEDRONE, Ловец, авджия пазач Russian Blue Kittens: WhatsApp: +27842597191 Разоран двор, угар
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development