Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Събарят 46 сгради за новия терминал



13 Септември 2008, Събота





Разчистването на строителната площадка за новия терминал на летище – Бургас започна вчера. Лично главният изпълнителен директор на „ Фрапорт Туин Стар Еърпорт Мениджмънт” АД Андреас Хелфер даде началото на подготвителните дейности, като яхна багера и започна да събаря първата сграда. Постройката е бивш стол за хранене от 60-те години, а на разрушаването й присъстваха главният технически директор на „ Фрапорт” Карл Май, изпълнителният директор на летище Бургас Калин Барзов и представители на ръководството на аеропорта. Теренът, където ще се изгради новият пътнически терминал, е наситен със сгради и до започването на истинското строителство трябва да бъдат премахнати  46 постройки. Ще бъдат разчистени общо 75 000 кубически метра материали от площ 15 000 квадратни метра.Строителството на новия терминал е предвидено да започне в средата на 2009 година, инвестицията е 36 милиона евро, съобщи Карл Май. Сградата ще е на две основни нива и подземен етаж. Общата площ е 36 000 квадратни метра, като капацитетът е за 3 милиона пътници, допълни техническият директор. Новият летищен терминал в Бургас ще е готов до началото на сезон 2011  година.Предвидено е още разширение на пероните и рульожките на летище Бургас. Ще бъде рехабилитирана и съществуващата писта. След започването на строителството на новия летищен терминал ще е необходима и промяна на пътния достъп до летището. Част от сега съществуващите сгради ще бъдат премахнати, а други - преместени. Предвидено е строителство на нови сгради за администрацията,  за кейтъринга, за противопожарната служба, както и за карго обслужването. Предстои да бъде изграден и нов сървис-център за авиокомпаниите. пълният текст: http://factor-bs.com/news-5413.html


Прочетено: 3245 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
закачалки 2 Buy Fentanyl Powder/Buy Alprazolam Powder/Buy carfentanil/Heroin/Buy Etizolam powder/am2201/Buy Ketamine/MDMA/apvp/4cmc/3cmc/Buy K2 paper spray  Buy 6cladba/5cl precursor/Buy 5fadb/Buy 5cladba/JWH-018/ADB-BUTINACA/Buy K2 paper spray liquid /Protonitazene/Isotonitazene/Bromazolam/synthetic Cannabinoids/Email…….jonnyshop62@gmail.com Buy 6cladba/5cl precursor/Buy 5fadb/Buy 5cladba/JWH-018/ADB-BUTINACA/Buy K2 paper spray liquid /Protonitazene/Isotonitazene/Bromazolam/synthetic Cannabinoids/Email…….jonnyshop62@gmail.com 5cl-adb, 5c, 5cl, 5cl-adb-a, 5cladba With Lowest Price And Fast Delivery raw material Машините на Леонардо Buy JWH-018/5fadb,5cladba/5cl precursor,6cladba/adb-butinaca/Buy K2 paper spray liquid/Protonitazene/Isotonitazene/Bromazolam/Methylamine hydrochloride/ Email…….jonnyshop62@gmail.com ХРИСТИ  мебели,кухни,вградени гардероби,спални,легла,секции,антрета,детски стаи,мебели за хола,офис мебел по поръчка Snow/Silver/Charcoal/Brown Bengal Kittens: WhatsApp: +27842597191 Поръчайте легитимен сироп за кашлица Actavis Promethazine с кодеин (Lean)
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development