ГЕРБ се заяжда с Областния управител
Бургаската организация на ГЕРБ изпрати до медиите писмо, в което обвинява областния управител Любомир Пантелеев за нерешени проблеми на пътния трафик, предаде DarikNews. Оттам обявиха, че са направи проучвания и предлагат конкретни мерки за бързо разрешаване на проблема. Тези мерки са изпратени до Министерство на транспорта, Национална агенция “Пътна инфраструктура”, Министерство на регионалното развитие и благоустройството и Министър-председателя на Република България Сергей Станишев. Решенията, които ГЕРБ предлага бяха представени още по време на предизборната кампания на почти всички кандидати на местните избори през миналата година: обходен път за Бургас, разширяване на пътя Бургас-Созопол и спешно построяване на възела "Бургас-Созопол-Меден рудник
Прочетено: 4609 пъти



новини
справочник
заведения









![USA-LOST LOVE SPELL)][(+27685771974 )][LOVE SPELL CASTER +27685771974 DOCTOR ANUSHIKA IN UK +27685771974](http://www.burgasfoto.com/pictures/tntn/176641882678242.jpg)








