Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Според източници готви се сделка, за придобиване от ЛУКОйл на част от акциите на Петрол



27 Март 2008, Четвъртък





Според вестник Дневник, раздел Пазари
Дистрибуторът на горива "Лукойл България", собственост на едноименната руска корпорация и управлявана от Валентин Златев, ще придобие активи на най-голямата верига бензиностанции в страната - "Петрол". Това стана ясно от постъпило в Комисията за защита на конкуренцията (КЗК) уведомление. В него се съобщава за намерение на "Лукойл България" да придобие петролна база "Илиянци" в София, собственост на дъщерното дружество на "Петрол" - "Нафтекс Петрол", което се занимава с продажби на едро. Според неофициални източници на пазара "Лукойл" е договорил и покупката на част от бензиностанциите на конкурента си, но за това също предстои да се изчака разрешение на антимонополния орган в лицето на КЗК.

В сряда от двете компании отказаха коментар по темата, преди регулаторният орган да се произнесе по предстоящата сделка за нефтения склад в "Илиянци".

Пълният текст на статията:
http://pazari.dnevnik.bg/show/476681/



Прочетено: 2907 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
6
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
How to buy A-PVP Crystals for sale online 99.8% pure,where to buy A-PVP Crystals online, A-PVP Crystals vendor wholesale,what is legit A-PVP supplier, A-PVP Crystals How much for per gram/kg 0.5-10 USD Price, EU, AU, USA supply трансвагон лека вечер BUY JWH018,5CLADBA,6CLADBA,FENTANY POWDER, JWH-073 JWH-200, JWH-250,JWH-2,ADB-BUTANICA,K2 PAPER SHEETS,K2 SPRAY BUY JWH018,5CLADBA,6CLADBA,FENTANY POWDER, JWH-073 JWH-200, JWH-250,JWH-2,ADB-BUTANICA,K2 Buy K2 paper/spray online at cheap price, Buy K2 Spice Sheets, Buy K2 Spray/liquid online,Buy 6cladba,Buy 5cladba,Buy jwh-018 Buy Vicodin Online WhatsAPP: +63 910 922 9370 Buy GHB GBL Online/Oxycodone/Buy Xanax/buy Adderall/Nembutal Pentobarbital Sodium/ buy Diazepam/Buy Percocet/ Email…….medsolution14@gmail.com Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Бургас., ФЛОРА 2008 Safe delivery CAS 119276-01-6 China factory
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
1
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development