Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Според източници готви се сделка, за придобиване от ЛУКОйл на част от акциите на Петрол



27 Март 2008, Четвъртък





Според вестник Дневник, раздел Пазари
Дистрибуторът на горива "Лукойл България", собственост на едноименната руска корпорация и управлявана от Валентин Златев, ще придобие активи на най-голямата верига бензиностанции в страната - "Петрол". Това стана ясно от постъпило в Комисията за защита на конкуренцията (КЗК) уведомление. В него се съобщава за намерение на "Лукойл България" да придобие петролна база "Илиянци" в София, собственост на дъщерното дружество на "Петрол" - "Нафтекс Петрол", което се занимава с продажби на едро. Според неофициални източници на пазара "Лукойл" е договорил и покупката на част от бензиностанциите на конкурента си, но за това също предстои да се изчака разрешение на антимонополния орган в лицето на КЗК.

В сряда от двете компании отказаха коментар по темата, преди регулаторният орган да се произнесе по предстоящата сделка за нефтения склад в "Илиянци".

Пълният текст на статията:
http://pazari.dnevnik.bg/show/476681/



Прочетено: 2765 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
6
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Buy adbb-butinaca 5fadb 5CL precursor/Buy 5cladba/GHB GBL/JWH-018/5f-adb/Buy K2 paper spray liquid/ Protonitazene/Bromazolam/synthetic Cannabinoids 5cl precursor 5cladba 5cladb raw materials adbb precursor in stock raw material  Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19, 5FADB, 4FADB 5CLADBA,6CLADBA,ADBB,5FADB,5F-MDMB-2201,AB-CHMINACA,AB-FUBINACA,4F-ADB, ADB-BUTINACA,SGT-78, AM-2201, BUY MDMB-4en-PINACA, FOR SALE ONLINE/Email…….jonnyshop62@gmail.com  For more products, please consult through the following contact information.  Tex Воробей от страха полез на стенку Buy 5CLADBA/5FADB/ADBB new bmk and pmk MDMB-INACA/Buy K2 paper spray/JWH-018/ADB-BUTINACA/NOIDS 5cl Precursor/GHB GLB    5cladba raw material 5CL-ADB-A precursor raw 5cladba 5f adb 4fadb Мото клуб Buy AB-PINACA/5F-MDMB-PINACA/5F-ADB/ADB-4en-PINACA/5CLADBA/ADBB/MDMB-4en-PINACA/Buy K2 paper spray/JWH-018//3-MMC/4MMC/Buy A-PVP/Buy a-PiHP/4-CMC/3-CMC  Конкур глазами зрителя Buy 5cladba 5fadb 5CL precursor/Buy 6cladba raw material/JWH-018,ADB-BUTINACA/Protonitazene/Isotonitazene/Bromazolam/Methylamine hydrochloride/synthetic Cannabinoids/Buy K2 paper spray liquid  Подводен свят
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development