Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Най-скъпите жилища са в Бургас



19 Юли 2007, Четвъртък


Автор: Burgas Info



 

С 10% са се повишили цените на жилищата у нас през първата половина на годината. Това показва проучване, обявено от брокери. Средната цена на квадратен метър за първите шест месеца на 2007 г. е 692 евро, спрямо 627 евро към края на миналата година.
От големите градове в страната като София, Пловдив, Варна и Бургас с най-голям ръст на цените е Бургас – 16,52%. Ограниченото предлагане на панелни апартаменти е друга тенденция, с която се характеризира първото полугодие на 2007 г. Според брокери това е довело до поскъпването на панелките, като цените са надминали тези на новото строителство.
Най-продаваното жилище, както през миналата година, така и през първото полугодие на тази е гарсониерата, като тя съставлява 47% от всички сделки на жилищни имоти.
 Най-евтиният апартамент е купен за 11280 евро.
Според прогнози на брокери, до края на годината имотите ще продължават да поскъпват, като ръстът ще е от 10-15%.

 

 



Прочетено: 5772 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Декабрь 2017 года МАШИНА ЗА БЕЗВЪЗДУШНО БОЯДИСВАНЕ БУТАЛНА ПОМПА, AIRLESS,1300W, 220V-1940 ЛВ. пазач Международен Семинар на фризьорите София МАКЕТ НА ГАЛЕОНА GOLDEN HIND БГ СМЕШКИ Бургас, ФЛОРА 2009 kupi dari Фонтанът на площад през деня не трябва да спиш! лека вечер
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development