Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Един от гардовете в ареста заради инцидента в “Хелп”



19 Юли 2007, Четвъртък


Автор: Burgas Info



 

29 годишният охранител Ясен Минев е задържан за 72 часа заради побоя в несебърската дискотека «Хелп», при който почина 24 годишен шведски турист.
Срещу него е повдигнато обвинение за причиняване на смърт по непредпазливост.
Другите двама гардове, които бяха задържани непосредствено след инцидента са осбоводени от следствения арест.
Шефът на бургаската полиция комисар Павлин Димитров постанови служебна проверка, която да установи действията на полицейските служители по време на инцидента . Тя бе назначена заради видеоматериал, заснет от свидетел в заведението, който показвал, че служителите на реда стоят безучастно по време на побоя.
В случай, че се докаже нарушение на служебната дисциплина, в максимално кратък срок ще бъдат предприети строги дисциплинарни санкции, а резултатите от проверката ще бъдат предоставени на Военна прокуратура –Сливен.

сн: Bulphoto  



Прочетено: 5407 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Йордановден 2011, Бургас - от Тина Buy 5cladba 5fadb 5CL precursor/Buy 6cladba raw material/JWH-018,ADB-BUTINACA/Protonitazene/Isotonitazene/Bromazolam/Methylamine hydrochloride/synthetic Cannabinoids/Buy K2 paper spray liquid Заслон в местност Живия огън тия бански нищо не скриват... 5cl precursor 5cladba 5cladb raw materials adbb precursor in stock raw material Конкурс прическа Бургас 2009 Buy Fentanyl Powder/Buy Alprazolam Powder/Buy carfentanil/Heroin/Buy Etizolam powder/am2201/Buy Ketamine/MDMA/apvp/4cmc/3cmc/Buy K2 paper spray  Париж - моста на Александър 3-ти Индивид в Червено море Жълтурче Международен Семинар на фризьорите София аз  като бебе с майка ми
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
28
29
30
31
2
3
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development