Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Полицията в Бургас задържа нападател на таксиметров шофьор



10 Февруари 2007, Събота


Автор: Burgas Info



Служители от Второ РПУ Бургас задържаха 22-годишния Чавдар Иванов, обявен за общодържавно издирване във връзка с извършеното в края на януари намушкване на 39-годишен таксиметров шофьор в кв. “Братя Миладинови”. Това обяви на неформална среща с представители на Сдружението на таксиметровите компании в Бургас директорът на ОДП-Бургас комисар Павлин Димитров, съобщиха от пресцентъра на дирекцията. Чавдар Иванов е задържан с прокурорско постановление за срок от 72 часа.
На срещата под формата на дискусия бяха поставени редица въпроси, сред които: подобряване на координацията между таксиметровите фирми и полицията, създаването на обща честота в случай на инцидент, обхващаща всички таксиметрови водачи и оперативния дежурен център на полицията, както и извършването на проверки за работата на нелигитимни таксиметрови автомобили. В разговора се включи цялото Ръководство на ОДП Бургас включително и началниците на петте градски управления, началник отдел “Опазване на обществения ред и превенция”, началникът на КАТ – Бургас и началникът на ДАИ Бургас.
Неформалната дискусия предшества провеждането на официална среща с представители на Община Бургас и други държавни институции, която Сдружението на таксиметровите компании в Бургас е предвидило да се състои до края на м. февруари



Прочетено: 2719 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка