Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Ще строят детски атракциони и павилион за кафе в парка на кв.Сарафово



30 Януари 2007, Вторник


Автор: Burgas Info



“В Община Бургас няма подадени заявления за стопанисване на част от парка, намиращ се до сградата на общинската администрация в кв.Сарафово”. Това се казва в отговор на питане на общинския съветник Димитър Николов.
В същото време от Общината обясняват, че при тях е постъпило инвестиционно предложение за цялостна реконструкция на парка, включващо проектиране и изграждане на детски атракциони, фонтан, пейки, чешма, павилион за кафе и закуски и др.
Питането бе по повод информация, която обезпокоила жителите на квартала, че в парка ще се строи заведение на площ от 100 кв.м. Според тях това ще лиши местните хора от малкото останали зелени площи за отдих. С тези аргументи, жителите на Сарафово инициираха подписка против застрояването на парка и разполагането на заведения в него. Подписката бе входирана в Общината заедно с питането на Димитър Николов.
Имотът до сградата на кметството е предвиден за култова сграда и спирка. Други застройки, както и преместваеми обекти не се предвиждат, се казва още в отговора на Общината.



Прочетено: 2753 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
5cl precursor/5cladba/adbb/5fadb/6cladba/5cl-adb-a/6cl-adba/k2 paper spray sheets/Jwh-018/adb-butinaca/synthetic Cannabinoids/Protonitazene/Isotonitazene pepi Елена Strong 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,PINACA Buy Clonazepam Online WhatsAPP: +63 910 922 9370  Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK Buy Synthetic Cannabinoid,Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201 5cl raw materials 5cl-adb-a 5cladb 5cladba adbb in stock precursor raw material RAW MATERIALS 5CLADBA ADBB ADB-BUTINACA 5CLADBA PRECURSOR РК Жреци на музите 2009 Threema ID: FA8K9CNT / mefedron , buy 3CMC powder, CAS number 1607439-32-6,   buy  3CMC, order  3CMC
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development