Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Благотворителна футболна среща между митничари и журналисти



15 Януари 2007, Понеделник


Автор: Burgas Info



Представителни отбори на бургаската митница и на бургаските журналисти ще се изправят за пръв път един срещу друг в благотворителна футболна среща, която ще се играе на 17 януари (сряда) от 17,00 часа в спортна зала „Младост”.  Организаторите на турнира по футбол на малки врати канят всички спортни фенове от града да присъстват на „дербито”, входът е свободен.

По време на футболната среща в зала “Младост” ще бъде поставена благотворителна каса и със събраните средства ще бъдат закупени топки и спортни екипи за децата от бургаския дом „Александър Георгиев - Коджакафалията”, уточниха от пресцентъра на Регионална митническа дирекция - Бургас.

Спортната инициатива е посветена на приемането на България в Европейския съюз, с което Регионална митническа дирекция - Бургас става външна граница на общността по суша, по въздух и по вода.

Това е първият благотворителен ЕВРОТУРНИРНИР ПО ФУТБОЛ между митничари и журналисти в Бургас. Организаторите се надяват проявата да се превърне в традиция, с която да се отбелязва Международния ден на митническия служител - 26 януари.   



Прочетено: 2925 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Research Chemicals online,BMK Powder and Oil,PANACA, 5cladba, 6cladba 5CLADBA/5FADB/ADBB/5cl 5c Precursor raw material/ Buy 6cladba/Protonitazene/Bromazolam/Jwh-018,ADB-BUTINACA/Buy K2 paper spray liquid BUY JWH018,5CLADBA,6CLADBA,FENTANY POWDER, JWH-073 JWH-200, JWH-250,JWH-2,ADB-BUTANICA Buy Synthetic Cannabinoid,Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA 5cladba precursor adbb powder 5fadb raw material supply Strongest 5cladba 5CL-ADB-A precursor Signal: +(34)607218704) BUY EUTYLONE,APVP,MDPV,ALPRAZOLAM,ETIZOLAM,PROTONITAZENE ONLINE 2MMC, NEP, A-PIHP, 2-FDCK, OPCE, 3MMA, EUTYLONE, 6-APB, MDPHP, JWH210 , O-PCE ,Eutylone жълто и сиво WA+237656245144.Kako kupiti Cytotec Misoprostol tablete u Hrvatskoj Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Strong 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powde
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04
05
06








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development