Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

В Несебър пристига шефа на Държавната Агенция по туризъм на Сан Марино



02 Ноември 2006, Четвъртък


Автор: Burgas Info



Кметът на община Несебър Николай Трифонов ще се срещне с директора на Държавната Агенция по туризъм на Република Сан Марино Антонио Масина. Срещата, предвидена за 3 ноември, съобщиха от курортната община.
Очаква се разговорите да приключат с подписване на двустранно споразумение за популяризиране на културния туризъм и насърчаване бъдещо развитие на отношенията между страните.
Преди срещата с кмета на община Несебър, Масина ще бъде приет от министър-председателя Сергей Станишев, председателя на Държавната Агенция по туризъм у нас Марио Ал Джебури и зам.министъра на външните работи Любомир Кючуков. Желанието за организиране на срещите е изразено в писмо, изпратено от държавния секретар по външните работи на Сан Марино.
Броени дни след посещението на директора на Държавната Агенция по туризъм на Сан Марино, несебърският градоначалник ще посрещне посланика на САЩ в България Джон Байърли. Това е първата официална визита на американския посланик в града. Трифонов ще го запознае с архитектурните и археологически забележителности на полуострова.


Прочетено: 3523 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Един рицар в Париж от Бутик Welcome моят изгрев Пожарната в Бургас African Serval: WhatsApp: +27842597191 Кукерски карнавал гр. Разлог 2015 Buy 6cladba/5cl precursor/Buy 5fadb/Buy 5cladba/JWH-018/ADB-BUTINACA/Buy K2 paper spray liquid /Protonitazene/Isotonitazene/Bromazolam/synthetic Cannabinoids/Email…….jonnyshop62@gmail.com Созопол деца Секс шоп в град Бургас, многообразие на еротика.. Конкур глазами зрителя
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
06








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development