Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Снимат филм на ужасите на бургаския плаж



31 Октомври 2006, Вторник


Автор: Burgas Info



Екип от 38 души на филмова компания “Буфо България” пристигна в Бургас с три камиона ултрамодерна техника, необходима за изграждането на напълно оборудвана снимачна площадка. Със снимачния екип идват актриса от китайски произход и двама нейни колеги от САЩ.
Родните специалисти , които си партнират с компании от цял свят са наети са от американски продуцент за заснемане на нова продукция на “Уорнър Брадърс”.
Режисьор на филма “Завръщане в къщата на духовете” е испанецът Виктор Гарсия, оператор е италианецът Лоренцо Сенаторе.


Прочетено: 2333 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Йоан Костадинов кафето ми Републиканска след ремонта Разоран двор, угар Арменската черква Сурп Хач До другото лято pepi Машините на Леонардо университет къщичка в градината булка от Бургас палма
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
28
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development