Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Отборът на „Нафтекс” замина за Хасково



27 Октомври 2006, Петък


Автор: Burgas Info



Осемнайсет футболисти на „Нафтекс” заминаха за Хасково, където утре ще играят с едноименния местен тим, съобщиха от пресцентъра на клуба. От групата отпаднаха Веселин Бранимиров, Венцислав Алдев, Цветомир Валериев, Симеон Златев и вратарят Мартин Теменлиев.

Сред избраниците на Георги Василев за важния двубой попаднаха тримата юношески национали Цветан Филипов, Диян Лефтеров и Велин Дамянов. В отсъствието на невъзстановения от заболяване Бранимиров, Диян Молдованов е най-вероятния партньор на капитана Ганчо Евтимов в центъра на защитата на „Нафтекс”. Очаква се Василев да заложи на състава, с който досега отборът спечели шест мача, а три завърши наравно.

За титулярното място в централната зона на терена, където играе Валериев, ще се борят най-вероятно Любомир Генчев и Цветан Филипов. Не е изключен и вариантът с Георги Христов, който вече е възстановен от простудното заболяване, което го извади за седмица от състава на „Нафтекс”.

Преди заминаването за Хасково, наставникът на тима Георги Василев заяви, че в и в този мач ще изисква пълна концентрация и себераздаване от своите футболисти, за да може отбора да се затвърди на първото място преди последните три срещи от есенния полусезон.

Съперникът заема 4-то място в класирането и до момента играе стабилно на свой терен. За днес следобед Георги Василев е предвидил една тренировка, след която ще определи и състава за утрешния двубой.



Прочетено: 3261 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Buy GBL Cleaner Nembutal Pentobarbital Sodium 250ml, Potassium Cyanide Powder,  Ephedrine HCL, Ibocaine,Etizolam, Lidocaine HCL Powder, Diazepam 10mg, Pain Meds, Anxiety Pills Секс шоп в град Бургас, многообразие на еротика.. 6CLADBA for sale online, Buy 6CLADBA Online, Purchase 6CLADBA Online, Where to buy 6CLADBA Online, Order 6CLADBA Online, 5cladba,5f, ,high quality, low price, safe payment and delivery Александропулис, юни.2007 Buy GHB GBL Online/Oxycodone/Buy Xanax/buy Adderall/Nembutal Pentobarbital Sodium/ buy Diazepam/Buy Percocet/ Email…….medsolution14@gmail.com BUY JWH018,5CLADBA,6CLADBA,FENTANY POWDER, JWH-073 JWH-200, JWH-250,JWH-2,ADB-BUTANICA,K2 Strong 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, Купете перорален разтвор на Nembutal Pentobarbital за спокойно излизане с BITCOIN/USDT INDIANA  [+27685771974}LOVE SPELL CASTER BRING BACK LOST LOVER PRETORIA} {MIAMI} LOST LOVE SPELL IN SOUTH AFRICA, GEORGIA HAWAII IDAHO Есен
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development