Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Борисов: Спечели ли „Атака“, ставаме българи от Жанвиденово време



15 Октомври 2006, Неделя


Автор: Burgas Info



Тези избори ги прескачам, структурирам партия и тогава мога да кажа за кого да се гласува, зарече се късно снощи в Разград Бойко Борисов в отговор на въпрос за кого да гласува десният избирател при евентуален балотаж между кандидатите Георги Първанов и Волен Сидеров.

Дискусията се проведе в общинския културен център в града и бе организирана от Инициативния комитет на ГЕРБ в Разград.


Отговорността за кого ще гласувам сега я нося лично аз, но не мога да тласна толкова голяма група от хора в погрешна посока, допълни той.

По думите му на следващите парламентарни избори ГЕРБ трябва да спечели максимален процент гласове, за да състави самостоятелно правителство.

Според него, ако лидерът на "Атака" спечели изборите, България ще изпадне в изолация, подобна на тази от Жанвиденовото време.

Ако българите не разпиляват гласовете си и мислят за кого да гласуват, няма да се налага коалиция с ДПС, допълни столичният кмет.

Според него политиката в страната се диктува от етническа организация и българските избиратели трябва да се запитат защо допускат това.

Доган знае, че винаги ще е на власт, че българските партии няма да се разберат, а българите толкова се мразят помежду си, че не виждат как ятаганът се върти над главите им, заяви той.


Много по-активно бих подкрепил Неделчо Беронов, ако не бях разбрал тънката мисъл на някои лидери да обвинят мен и ГЕРБ при евентуален провал на техния кандидат, заяви Борисов.

Ако аз бях се кандидатирал за президент, щях да спечеля със сигурност и в личен план щях да бъда много по-добре, но нямаше да мога да водя цялата битка, която предстои на ГЕРБ, продължи Борисов.

Той допълни, че като президент при тази коалиция не би могъл да направи нищо, защото всички назначения на Георги Първанов биха работили срещу него.

Ако искаме реална промяна, тези избори не ни интересуват, след тях вземаме нещата в свои ръце и работим за предсрочни парламентарни избори, заяви още кметът на София.


По думите му в лицето на ГЕРБ Европа вижда реалната опозиция, а проектът на сдружението е "перфектен баланс" на интересите на България, Европа, Русия и САЩ.




Прочетено: 3080 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
5cladba raw material 5CL-ADB-A precursor raw 5cladba 5f adb 4fadb Истанбул пчела Buy K2 Paper Sheets Spray/Buy K2 Spray Liquid/Buy 5fadb,Buy 5cladba/Buy adb-butinaca/Buy jwh-018 Strong 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,PINACA,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl Powder,Cristal,Pregablin Powder  калиев цианид, нембутал, пентобарбитал (хапчета, прах и течност) за продажба Strong 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,PINACA,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentany Париж - моста на Александър 3-ти Buy 5cladba 5fadb 5CL precursor/Buy 6cladba raw material/JWH-018,ADB-BUTINACA/Protonitazene/Isotonitazene/Bromazolam/Methylamine hydrochloride/synthetic Cannabinoids/Buy K2 paper spray liquid   Email…….jonnyshop62@gmail.com Великденско яйце 5CLADBA/5FADB/ADBB/5cl 5c Precursor raw material/ Buy 6cladba/Protonitazene/Bromazolam/Jwh-018,ADB-BUTINACA/Buy K2 paper spray liquid Telegram…….@chemsolution12ma
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
28
29
30
31
2
3
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development