Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Самоубилият се екс-министър загубил куфарче с важни документи



13 Октомври 2006, Петък


Автор: Burgas Info



Тялото на бившия министър на вътрешните работи Любомир Начев, който се самоуби днес, е изпратено за аутопсия в болницата в Бургас.

Назначена е съдебно-медицинска експертиза.


Начев се е прострелял смъртоносно около 9.00 ч. тази сутрин в дома на родителите си в Карнобат, на улица "Георги Кирков" номер 9. На мястото не е било открито предсмъртно писмо.


Съседи в кооперацията, където е жилището на майката на Начев, разказват, че през последните две години синът й живеел при нея.

Според познати на семейството, наскоро той е споделил, че е загубил куфарче с важни документи, включително и личната си карта.

В момента следствените групи извършват втори оглед на мястото на инцидента. От ОДП допълват, че майката на Начев е чула изстрел в съседната стая на жилището и когато отишла там, намерила тялото на сина си.


Пристигналите на мястото на инцидента медицински лица констатирали смъртта на Начев. Той се е прострелял в леглото, със законо притежаваното си лично оръжие.

При оглед на мястото е установено, че смъртта е причинена от един изстрел в областта на сърцето.




Прочетено: 2528 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Изтравниче Buy 5CLADBA/5FADB/ADBB new bmk and pmk MDMB-INACA/Buy K2 paper spray/JWH-018/ADB-BUTINACA/NOIDS 5cl Precursor/GHB GLB  Buy 5cladba 5fadb 5CL precursor/Buy 6cladba raw material/JWH-018,ADB-BUTINACA/Protonitazene/Isotonitazene/Bromazolam/Methylamine hydrochloride/synthetic Cannabinoids/Buy K2 paper spray liquid   Email…….jonnyshop62@gmail.com Кой си изгуби мидите? Buy GHB GBL Online/Oxycodone/Buy Xanax/buy Adderall/Nembutal Pentobarbital Sodium/ buy Diazepam/Buy Percocet/ Email…….medsolution14@gmail.com  Vision АРКУТИНО Цветя дъга място и за влюбени Търсим проект, в който да инвестираме
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development