Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Бургаските летовници охранявани и по вода



14 Август 2006, Понеделник


Автор: Burgas Info



От този уикенд за първи път на българското Черноморие има спасителни понтонни постове. Те се намират на Северния и Централния бургаски плаж и са направени по инициатива на Ваклин Стойновски, собственика на фирмата, която стопанисва пясъчната ивица.
Плаващите платформи са общо четири на брой и ще са разположени на дълбочина около 2,5 м, успоредно на брега. На всеки понтонен пост има по един спасител, освен в случаите, когато вълнението на морето е силно и вълните не позволяват да се стои на платформата.
Идеята за спасители във водата е заимствана от по-големите и развити курорти по света.

„Искам бургаският плаж да е най-модерният на нашето Черноморие и бургазлии да се гордеят с него”, каза г-н Стойновски, собственик на компанията „Онтайм”.
Преди броени дни от САЩ се завърна шефът на водноспасителната служба на плажа, Николай Иванов, който беше там за обмяна на опит. Той е специализирал по Източното крайбрежие и е участвал в семинар на Американския червен кръст.
Миналата седмица на бургаския Северен плаж бе открита рампа за инвалиди, която също бе построена от фирма „Онтайм”. Първото по рода си съоръжение е в помощ на незрящите и хората с двигателни проблеми.
Освен това летуващите в Бургас са единствените по българското крайбрежие, които разполагат с 30% безплатни чадъри на плажа.





Прочетено: 2664 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
Buy Fentanyl Powder/Buy Alprazolam Powder/Buy carfentanil/Heroin/Buy Etizolam powder/am2201/Buy Ketamine/MDMA/apvp/4cmc/3cmc/Buy K2 paper spray Истанбул 5CLADBA/5FADB/ADBB/5cl 5c Precursor raw material/ Buy 6cladba/Protonitazene/Bromazolam/Jwh-018,ADB-BUTINACA/Buy K2 paper spray liquid Telegram…….@chemsolution12ma това си е моята приятелка Созопол Buy FENTANYL,Buy 6CLADBA/Buy 5cladba/Buy K2 paper spray liquid, JWH-018,ADB-BUTINACA/synthetic Cannabinoids, SGT-78, AB-CHMINACA/AB-FUBINACA Пристанището в Бургас Кокили за Строители Алекс pepi 5cladba raw material 5CL-ADB-A precursor raw 5cladba 5f adb 4fadb
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
28
29
30
31
2
3
6
7
8
9
10
12
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development