Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Българи и чужденци ще извият най-дългото хоро в Слънчев бряг



24 Юли 2006, Понеделник


Автор: Burgas Info



Българи и чужденци ще се хванат на най-дългото хоро в Слънчев бряг на голям фолклорен празник днес.
Очаква се шареното хоро да достигне няколко километра.
В най-големия български курорт сега летуват над 100 000 туристи.
Новата инициатива на Илия Луков и приятели е продължение на най-дългото хоро в света. Тя се провежда за пръв път в Слънчев бряг със съдействието на председателя на Общински съвет-Несебър Димитър Янков и изпълнителният директор на “Слънчев бряг” АД Малина Бакалова. Към хорото ще се присъединят и фолклорни танцови състави и изпълнители от курорта, уточниха организаторите.
Фолклорният празник ще започне с уроци по български народни танци от 20 часа на 24 юли на централния площад пред административната дирекция в Слънчев бряг. Открит спектакъл на площада ще изнесат народният певец Илия Луков, ансамбъл и оркестър “Пирина” и млади изпълнители от фолклорната школа в Котел. На финала всички туристи в курорта ще могат да се включат заедно с професионалните танцьори в голямото хоро. То ще започне от централния курортен площад и през битов комплекс “Чучура” ще се извие по алеите на Слънчев бряг за популяризиране на българския автентичен фолклор.
След Слънчев бряг, хоро ще се извие на следващия ден в Бургас. Проявите са част от националното турне “Отечество любезно” на Илия Луков, продуценска къща “Пирина” и приятели по проект “Българите обединени за духовното израстване на човечеството”. Всички спектакли от турнето са безплатни за зрителите.


Прочетено: 3075 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
5CLADBA,6CLADBA,ADBB,5FADB,5F-MDMB-2201,AB-CHMINACA,AB-FUBINACA,4F-ADB, ADB-BUTINACA,SGT-78, AM-2201, BUY MDMB-4en-PINACA, FOR SALE ONLINE/Email…….jonnyshop62@gmail.com Кукерландия 2011, Ямбол Signal: +(34)607218704) BUY JWH018,5CLADBA,6CLADBA,FENTANY POWDER, JWH-073 JWH-200, JWH-250,JWH-2,ADB-BUTANICA, BUY JWH018,5CLADBA,6CLADBA,FENTANY POWDER, JWH-073 JWH-200, JWH-250,JWH-2,ADB-BUTANICA,K2 PAPER SHEETS,K2 SPRAY LIQUID, Strong 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, Telegram: +12512657094, Buy 5cladba online, Buy Adb-butinaca online, Buy 6cladba online, Buy jwh018 online, Buy 4fadb online, Buy 5fadb online, Buy Mdmb-4en-pinaca online,  Buy 4f-mdmb-binaca online , Buy Ab-pinaca online, Buy 5f-mdmb-pinaca, Пролет, кокичета сред тухли Buy 3cmc/Apvp/4-CMC/3mmc/Buy apihp/Buy 2fdck/4-MMC/5fadb/5cladba/Buy K2 Paper Sheets Spray/alprazolam,clonazolam,etizolam,flunitrazolam Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19, 5FADB, 4FADB Email......strongcladba35@gmail.com  Contact for more information Email….strongcladba35@gmail.c Изтравниче buy k2 paper sheets spray,5fadb 5cladba precursor kit,ab-pinaca,buy k2 paper,4mmc,3mmc,3cmc,4cmc,apvp,crystal meth,jwh-018,adb-butinaca,mdmb-4en-pinaca,a-pihp/amphetamine/etomidate powder
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
01








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development