Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

Четири опита за контрабанда предотвратиха митническите инспектори в Лесово и Малко Търново



14 Юли 2006, Петък


Автор: Burgas Info



Четири опита за контрабанда на цигари и дрехи от Турция предотвратиха днес дежурните митнически инспектори в Лесово и Малко Търново. Задържани са недекларирани общо 16 200 къса цигари и 840 дамски блузи и тениски. Съставени са четири акта за митнически нарушения срещу трима български граждани и един неизвестен нарушител.
Цигарите с марки “LM” и “Monte Carlo”са иззети на митнически пункт Малко Търново при рутинни митнически проверки на влизащи по различно време в страната два пътнически микробуса и един лек автомобил. Съставени са актове по Закона за митниците на трима български граждани, които са укрили цигарите в ръчния си багаж и под седалките на превозните средства.
Недекларираните 840 дамски блузи и тениски са открити при щателна митническа проверка в Лесово на товарен автомобил с чуждестранна регистрация и ТИР карнет, за който е установено при проверката, че не е декларирал цялото количество превозвана стока.
Задържаните цигари и дрехи се отнемат в полза на държавата след приключване на административно-наказателните производства по случаите, съобщиха от бургаската митница.



Прочетено: 3193 пъти


Сподели в социалните мрежи
Брой коментари
0
Добави линк
Добавете коментар
Вашето име:
Моля, въведете Вашето име
Коментар:
Моля, въведете Вашият коментар
 
Моля, въведете защитния код
 
За да можете да добавите съдържание в този сайт, трябва да сте съгласни с Условията за защита на личните данни на Смарт Уеб ООД
 


Снимки от Бургас
Добави снимка
MDMB-4en-PINACA/AB-FUBINACA/5F-ADB/ADB-BUTINACA/AM-220/5CLADBA/6CLADBA/Buy K2 Paper spray/adbb/5cl/jwh-018/MDMB-INACA/3CMC/4CMC MDMB-4en-PINACA/AB-FUBINACA/5F-ADB/ADB-BUTINACA/AM-220/5CLADBA/6CLADBA/Buy K2 Paper spray/adbb/5cl/jwh-018/MDMB-INACA/3CMC/4CMC Threema: FA8K9CNT / acquista A-PVP, ordina A-PVP, vendi A-PVP UE, ordina A-PVP in cristallo, acquista a-PVP, dosaggio di A-PVP, acquista cristalli di a-PVP online, Buy Synthetic Cannabinoid,Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Raw material 5cl precursor 5cl precursor powder 5cl 5cladb 5cladba raw material Аз в Лондон Лутън Az sym ot Burgas залез Камини CLAM Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA Конкурс прическа Бургас 2009 BUY JWH018,5CLADBA,6CLADBA,FENTANY POWDER, JWH-073 JWH-200, JWH-250,JWH-2,ADB-BUTANICA,K2
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development