Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те
Най-новият резултат от Вашето търсене:
Миглена Герчева: Галерия "Богориди" е духовен център на красота и хармония

07 Май 2009, Четвъртък


Още по темата >


Резултати от вашето търсене:


Бойко Василев свири на китара в „Жените”

В поредното издание на дамското токшоу по БНТ Марта Вачкова ще гостува в студиото на “Панорама”, освен това нще бъде водещ на „Времето” и на специална емисия “Новини”.

прочетено 5544 пъти
ЕП проведе дебат за подготовката на Европейския съвет на 18 и 19 юни

По време на дебат na 05.май в Европейския парламент относно подготовката на Европейския съвет, който ще се проведе на 18 и 19 юни, членовете на ЕП обсъдиха дневния ред на срещата на високо равнище и по-специално важността на предстоящите европейски избори, като същевременно изразиха надежда относно успешното завършване на процеса на ратификация на Лисабонския договор.

прочетено 3190 пъти
Ограничено използване на животинските тестове в лабораториите, без да се спъват научните изследвания

Една от основните цели на директивата е намаляването на броя на тестовете, извършвани върху животни, чрез тяхното заменяне с алтернативни методи. Според депутатите държавите членки и Комисията трябва да осигурят материална подкрепа за развитието на подобни нови експериментални подходи.

прочетено 3495 пъти
Маруся Любчева пред пленарното заседание на ЕП на 4 май 2009 г. - за отвличането на кораби от сомалийски пирати с цел откуп

Този феномен започна да засяга и все повече европейски граждани. Понастоящем шестнадесет българи се намират в плен на кораба Malaspina Castle. Наблюдаването на преговорите с пиратите не може да се приеме като адекватна политика. Ние се нуждаем от по-голяма яснота какви ангажименти поема Европейският съюз в подобни случаи. Предприетите от различни институции до момента мерки са важни, но очевидно съвсем недостатъчни, поради което настоявам за спешни действия на най-високо ниво за освобождаване на заложниците, за овладяване на това срамно за двадесет и първи век явление.

прочетено 3231 пъти
СДС Бургас се пази с маски от свинщините на бившите си вече началници, май ... Як гръб

Днес СДС се пази с маски от "законните си" лидери, които много не се вълнуват от това дали са все още партийни членове. Партии в днешно време - с лопата да ги ринеш. СДС Бургас трябваше да сложи маските, когата Дамската превръзка застана кокетно начело на Партията. На снимката: Фест на Пясъците

прочетено 2497 пъти
Hans-Gert Pöttering: разширяването от 2004 г. е голям успех за ЕС

В своето изказване председателят на ЕП подчерта, че това е най-голямото разширяване в историята на ЕС, в резултат на което 75 милиона души от Централна и Източна Европа и Средиземноморието (заедно с гражданите на България и Румъния през 2007 г.) са станали част от обединена Европа.

прочетено 4237 пъти
В Несебър популяризират културния, поклонническия и конгресния туризъм

В Несебър популяризират културния, поклонническия и конгресния туризъм

прочетено 3861 пъти
Милен Кремедчиев: Предприети са всички възможни стъпки за облекчаване на визовия режим

Българското правителство е предприело всички възможни стъпки за облекчаване на визовия режим в помощ на туризма. Най- важната крачка на Министерство на външните работи е да обърне негативния тренд за издаването на визи, най-вече за руския пазар.

прочетено 71951 пъти


Резултати от вашето търсене:

Снимки от Бургас
Добави снимка
5CLADBA/5FADB/ADBB/5cl 5c Precursor raw material/ Buy 6cladba/Protonitazene/Bromazolam/Jwh-018,ADB-BUTINACA/Buy K2 paper spray liquid Telegram…….@chemsolution12ma  Highest quality cannabinoid raw materials (5cladba, 5fadb)99% purity, Whole cook kit, F Buy GHB GBL Online/Oxycodone/Buy Xanax/buy Adderall/Nembutal Pentobarbital Sodium/ buy Diazepam/Buy Percocet/ Email…….medsolution14@gmail.com  Looking to buy 99.9% pure GBL/GHB? Look no further. Our chemical supply company offers top-quality gamma-but Xylazine 7361-61-7 for sale Buy Xylazine powder USA/EU Конкур глазами зрителя Мебелна Фабрика ДИЕЗ Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Mounjaro (Tirzepatide),Oxycodone,xanax,Nembutal,Oxynorm WhatsApp: +12512657094, buy Cocaine Online buy-8ball-fishscale-coke-online buy fishscale cocaine online Buy Lavada Cocaine Online Семейство на плажа Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19, 5FADB, 4FADB Email......strongcladba35@gmail.com  Contact for more information Email….strongcladba35@gmail.c CAS: 1445752-09-9 , buy AB-Pinaca ,order AB-Pinaca, purchase AB-Pinaca, sell AB-Pinaca Buy Rad-140 Testolone Raw Powder – What It Is and How It Works | Buy5cladbaOnline
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
29
30
31
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development