Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те
Най-новият резултат от Вашето търсене:
Съдия погна едър хотелиер в Слънчев бряг

05 Януари 2011, Сряда

Бургаски съдия-изпълнител обяви публична разпродажба на хотел “Делта палас” в Слънчев бряг. Имотът е със 120 стаи, категория “3 звезди” и е собственост на Огнян Сапунов. Бизнесменът държи и съседния “Делта бийч”, който е 4-звезден и почти два пъти по-голям.


Още по темата >


Резултати от вашето търсене:


Крадат Фолксваген Пасат в Победа

След преследване е заловен 13-годишно момче от Бургас. Автомобилът е върнат на собственика.

прочетено 5787 пъти
Какво крои журналистката Катя Касабова ...

Според източници на Грамофона Нюз, Катя Касабова - известен разследващ журналист, се кани отново да атакува поста на обществен посредник. Към момента тя не е изразила ясно отношението си към този слух, но е била засечена в компания с известни бургаски юристи, които са и обещали подкрепа в бъдеюите начинания. Нормално е около името на Катя касабова да се шуми, защото оттеглянето и от екипа на Черноморски фар и Фактор, преминали най-после във владение на нов собственик, успокои много локални политици. Докога ...

прочетено 9320 пъти
КМЕТЪТ НА БАНСКО: ХОТЕЛ КРИСТЪЛ АПАРТМЪНТС СПАСИ БАНСКО

„Кристъл Апармънтс” пое първата вълна от наводненията в Банско през месец май 2010 г. и така спаси града от по-големи разрушения. Само 6 месеца по-късно с усилията на „Регнум“, като част от „Йозтюрк груп” и община Банско той е изцяло реновиран и готов за новия си сезон“. Това заяви кметът на Банско Александър Краваров на официалното откриване на изцяло обновения хотел „Кристъл Апартмънтс“ в Банско. Той добави, че усилията на общината и на правителството на Република България са насочени към поощряване на инвеститорския интерес в Банско.

прочетено 5437 пъти
ПРОЕКТ НА НАРЕДБА ЗА РЕКЛАМНАТА И ИНФОРМАЦИОННА ДЕЙНОСТ НА ТЕРИТОРИЯТА НА ОБЩИНА БУРГАС

МОТИВИ ЗА ПРИЕМАНЕ НА НАРЕДБА ЗА РЕКЛАМНАТА И ИНФОРМАЦИОННА ДЕЙНОСТ НА ТЕРИТОРИЯТА НА ОБЩИНА БУРГАС

прочетено 5066 пъти
Годишните награди на БХРА за 2010 г. Бургас и регионът получиха награди.

На 24.11 2010 за 14-ти пореден път бяха връчени най-дългогодишните отличия в туризма. Официалната церемония се състоя снощи под патронажа на министъра на икономиката, енергетиката и туризма Трайчо Трайков. В приветствието си към хотелиерите и ресторантьорите той ги нарече “бизнесмени и мечтатели”. Според него ако икономиката на страната се развиваше като туризма, нямаше да говорим за криза.

прочетено 5871 пъти
Общинарите: Сградите извън каналите на Ченгенето нямат шанс

Общинарите: Сградите извън каналите на Ченгенето нямат шанс Интервю на г-жа Илиева, публикувано във в-к Черноморски фар Невъзможно е да бъдат узаконени, първото условие е да има ПУП и променено предназначение на земята, казва гл. архитект на Бургас Веселина ИЛИЕВА.

прочетено 4516 пъти
Несебър разваля договора за делфинариума с „Феста”

Община Несебър ще развали договора за продажба на 23 дка земя в Стария град на „Феста холдинг” АД. Точката ще се подложи на гласуване на предстоящата сесия на Общинския съвет. Докладната е внесена от кмета на града Николай Димитров. Преди два месеца той се закани да даде на ВКП сделката за продажба на земята. Скандалната продажба стана след оспорван конкурс и бе прекарана през ОС от предишния кмет Николай Трифинов, през 2005 г. С нея „Феста” стана собственик на почти 1/5 от площта на историческия полуостров, срещу обещанието да изгради делфинариум. Освен начина на провеждане на конкурса, който можеше да бъде спечелен единствено от „Феста Холдинг” АД, този проект заплаши и статута на Несебър, като град-паметник към ЮНЕСКО.

прочетено 4085 пъти
Горя обменно бюро в старата част на Несебър

На 26.09.т.г. около 02.40 ч. в Районно управление “Полиция” - Несебър е получено съобщение за горящо обменно бюро, намиращо се на ул. “Рибарска” до х-л “Месамбрия” в Старата част на Несебър. Пожарът е потушен от един противопожарен автомобил и четирима огнеборци.

прочетено 4049 пъти
Българка е сред основните организатори на Яхтеното шоу в Монако

Варненката Ана Иванова, която през 2008-ма беше провъзгласена за „Мисис България Вселена”, а през 2009-та грабна титалата „Мисис Вселена Европейски Съюз”, живее от 5 години на Лазурния бряг и е дясната ръка на кмета на Босолей /предградие на Монако/ - Жерар Спинели. Красивата българка е не само изключителен пример за успял сънародник в чужбина, но и впечатлява с рядка скромност. 32-годишната Ана е политолог по образование и майка на близначките Валерия и Доротея /на 6 г/. Като собственик на модна агенция Butterfly и асоциация Fashion Butterfly, Иванова е ексклузивен притежател на лицензиите за всички конкурси за красота във Франция – „Mini Princess&Prince”, „Miss Mama Noel”, “Miss Monte Carlo”. Освен това изящната дама е основен инициатор на всички модни дефилета в Монте Карло, а тази година нейната агенция спечели конкурса да организира коктейлните партита през трите вечери на най-голямото събитие на годината на Лазурния бряг – „Яхт Шоу Монако”.

прочетено 4790 пъти


Резултати от вашето търсене:

Снимки от Бургас
Добави снимка
Buy Synthetic Cannabinoid,Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA BMK Powder and Oil,PANACA,Research chemical, 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl Powder,Cristal,Pregablin Powder Email......strongcladba35@gmail.com  Contact for more in http://rosengeorgiev.com Buy FENTANYL,Buy 6CLADBA/Buy 5cladba/Buy K2 paper spray liquid, JWH-018,ADB-BUTINACA/synthetic Cannabinoids, SGT-78, AB-CHMINACA/AB-FUBINACA  Buy Jwh-018,5cl precursor,5CLADBA,6CLADBA,5CL precursor Buy K2 Paper spray,5fadb,ADB Butinaca,adbb raw  Email......strongcladba@gmail.com  Contact for more information Email….strongcladba@gmail.com Signal….+14087804945 Telegram….+19517235691 WhatsAp Signal..(@Realjames.39) BUY EUTYLONE,6CLADBA ,5CLADBA ,APVP,MDPV,ALPRAZOLAM,PEPTIDES,PROTONITAZENE,JWH-018,GHB,GBL ONLINE 5CLADBA/5FADB/ADBB/5cl 5c Precursor raw material/ Buy 6cladba/Protonitazene/Bromazolam/Jwh-018,ADB-BUTINACA/Buy K2 paper spray liquid Research Chemicals online,BMK Powder and Oil,PANACA, 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl Powder,Cristal,Pregablin Powder  Some other products : 5cladba, 5f-ad, 5cl, prec Opioid Nitazene Oxycodone Oxymorphone Hydrocodone Hydromorphone Fentanyl Morphine Codeine Methadone Etomidate Powder Isotonitazene Metonitazene Protonitazene Butonitazene Etonitazene 5cladba 5fadb/3mmc/4mmc/apvp/mdmb-4en-pinaca/Buy a-PiHP/4-CMC/3-CMC/Amph Buy Fentanyl Powder/Buy Alprazolam Powder/Buy carfentanil/Heroin/Buy Etizolam powder/am2201/Buy Ketamine/MDMA/apvp/4cmc/3cmc/Buy K2 paper spray Конкурс прическа Бургас 2009
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
29
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development