Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те
Най-новият резултат от Вашето търсене:
Разкрити престъпления

13 Ноември 2009, Петък

На 12.11.2009 г. в 8.45 ч в оперативната дежурна част на Пето РУ МВР – Бургас е получено съобщение, че неизвестно лице е извършило опит за кражба от магазин в кв. “Изгрев” и нанесло материални щети на обекта. Охранителите на магазина се опитали да го заловят и произвели изстрели с пистолет във въздуха, но извършителят избягал. По случая е образувано досъдебно производство и след проведени бързи оперативно-издирвателни мероприятия криминалисти от Пето РУ МВР са заловили извършителя на деянието – Н.И. (32) от Бургас. Работата по случая продължава. На 12.11.2009 г. около 14.00 ч при акция на криминалисти от РУ МВР – Средец, в частен дом на ул. “Военни блокове” в града са намерени и иззети пликове с около 15 грама суха зелена растителна маса и семена (които при полевия наркотест са реагирали на канабис), както и кутия с около 200 грама бяло прахообразно вещество, реагиращо на амфетамин. Обитаващият жилището Т.Д. на 19 г. е задържан за 24 часа. По случая е образувано досъдебно производство. за престъпление по чл. 354 а, ал. 3 от НК. На 12.11.2009 г. в 18.30 ч криминалисти от Първо РУ МВР – Бургас са спрели за проверка лек автомобил “Пежо”. От управлявалия автомобила В.Й. (19) от Бургас е иззет полиетиленов плик със суха зелена тревиста маса. При извършения полеви наркотест, съдържанието на плика е реагирало на марихуана. Образувано е досъдебно производство. Работата по случая продължава. На 12.09.2009г. в Бургас на паркинга на търговски комплекс е извършена кражба на златни накити и сумата от 600 лв. При проведените оперативно-издирвателни мероприятия и процесуални действия е документирано, че кражбата е извършена от Г.К. (35) от София. Същият е привлечен в качеството на обвиняем. Работата по случая продължава.

Още по темата >


Резултати от вашето търсене:


Задържан крадец на лични вещи

На 13.08.2009 г. около 12.00 ч. в Бургас в магазин за дрехи на ул."Александровска" неизвестно лице е извършило кражба на чанта от 28-годишна немска гражданка.

прочетено 3500 пъти
В Ахелой отглеждат канабис

На 05.08.2009г. при акция на криминалисти от РПУ – Поморие в двора на С.Й. (25) в гр. Ахелой са открити и иззети 21 растения с височина 2,5-3 м, които при направения полеви наркотест са реагирали на канабис.

прочетено 3565 пъти
Задържани са извършители на кражби

На 22.07.2009 г. в Несебър е извършена кражба на златна гривна и пари от квартира на ул."Отец Паисий". На 03.08.2009 г . криминалисти от РПУ-Несебър са задържали 21-годишния Г.В. от Бургас, уличен в извършването на седем кражби на вещи и пари от хотелски стаи в курортен комплекс “Слънчев бряг”. На 12.07.2009 г. в Пето РПУ – Бургас е получено съобщение за кражба на раница с мобилен телефон,четки и бои за рисуване и дрехи от плажната ивица до ресторант в Бургас.

прочетено 3275 пъти
Хроника на разкрити престъпления в Бургас

Хроника на разкрити престъпления в Бургас Бургас, кражби

прочетено 3327 пъти
Информационен бюлетин na МВР

Служители на областната дирекция работят по изясняване на обстоятелствата и установяване на извършителите на грабеж от бензиностанция. По думите на касиерката и единия от служителите на бензиностанцията, на 6 май около 04.00 ч. сутринта в помещението нахлули трима маскирани, двама от които - въоръжени с пистолети. Нападателите ги заставили да легнат на земята, грабнали оборота от около 670 лева, съхранявани в картонена кутия и изчезнали.

прочетено 7057 пъти
Информационен бюлетин на МВР

Информационен бюлетин на МВР

прочетено 4294 пъти


Резултати от вашето търсене:

Снимки от Бургас
Добави снимка
How to buy MDMA Crystals for sale online, Where to order MDMA Crystals online, What is legit source for MDMA Crystals, Where to order MDMA Crystals online, MDMA Crystals vendor wholesale, How much for per gram/kg 0.5-10 USD Price MDMA BMK Powder and Oil,PANACA,Research chemical, 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl Powder,Cristal,Pregablin Powder Email......strongcladba35@gmail.com  Contact for more in 99.9% High Purity 5cladba Adbb raw material Buy Etomidate online ,Etomidate powder Price ,Etomidate Powder uses ,Etomidate supplier ,Etomidate vape 5CLADBA/5FADB/ADBB/5cl 5c Precursor raw material/ Buy 6cladba/Protonitazene/Bromazolam/Jwh-018,ADB-BUTINACA/Buy K2 paper spray liquid Buy GHB GBL Online/Oxycodone/Buy Xanax/buy Adderall/Nembutal Pentobarbital Sodium/ buy Diazepam/Buy Percocet/ Email…….medsolution14@gmail.com  Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19, 5FADB, 4FADB Email......strongcladba35@gmail.com  Contact for more information Email….strongcladba35@gmail.c K2 paper sheets/K2 paper/k2 spray liquid/JWH-018/5cl/5f/5CLADBA/5FADB/ADBB/MDMB-4en-PINACA/AB-PINACA/3-MMC/4MMC/Buy A-PVP/Buy a-PiHP/4-CMC/3-CMC/Amphetamine Buy Synthetic Cannabinoid,Buy 5CLADBA, 6CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, GHB, GBL, LSD, MDMA, Ketamine, XTC, Speed, 2CB. Quality pure speed, meth, molly, GHB Research Chemicals online,BMK Powder and Oil,PANACA, 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl Powder,Cristal,Pregablin Powder  Some other products : 5cladba, 5f-ad, 5cl, prec  5cladba Adbb 5cl-adb-a 5cl Raw Materials, High
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
01








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development