Резултати от вашето търсене:
						
						
						
					 
					
							Бургазлия печели сребро на Балканиада по футбол
							
							
							Бургазлията Кирил Евтимов бе част от националния медиен отбор, който спечели сребро на Балканския турнир по футзал в Черна Гора. Надпреварата се проведе в китното градче Биело Поле между 10-12 юни. В него взеха участие освен българите, спортните журналисти на домакините, Сърбия, Македония, Босна и Херецеговина. Непосредствено преди битката да стартира единодушно бе взето решение турнирът между спортните журналисти от Югоизточна Европа да носи името "Юлиян Манзаров" в памет на младия футболист от Свищов, който загина във водите на река Лим заедно с още 11 българчета преди 6 години. 
							
							
							
							прочетено 5492 пъти
							
							
							
						 
						
							Четата  на Хубчев се изправя  срещу „Ботев” /Криводол/ за купата
							
							
							Жребият за 1-вия кръг от турнира за купата на България „Форд Мото Пфое” отреди „Черноморец-Поморие” да има за съперник отбора на „Ботев” /Криводол/. По регламент се играе в една среща на директна елиминация. При равенство в редовното време следват две продължения по 15 минути и евентуално дузпи. Късметът за домакинството на 1/16-финала се падна на поморийските „акули”. Двубоят ще бъде на 21 октомври от 15 ч. 
							
							
							
							прочетено 2534 пъти
							
							
							
						 
						
							Драматична загуба на ветераните на „Черноморец” след дузпи
							
							
							Във финален двубой за излъчване на полуфиналиста  от Югоизточна България в републиканския турнир на ветераните, бургаските „акули”  загубиха драматично от тима на Ботев Пловдив след изпълнение на дузпи с 5:4.
							
							
							
							прочетено 3297 пъти
							
							
							
						 
						
						
							Резултати от вашето търсене: