Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те
Най-новият резултат от Вашето търсене:
Твърдят, че Марина Диневи работи напълно нормално

19 Октомври 2010, Вторник

До този момент компанията не е получавала официално подобна заповед и няма забрана за ползването на сградите на яхтено пристанище „Марина Диневи”.

Още по темата >


Резултати от вашето търсене:


Нова благотворителна акция на бургаските младежи

на 22 октомври от 19.00 часа в Културен дом на Лукойл премиерно ще бъде излъчен филмът „Теб чаках”. Той е дело на бургаските младежи от „Пародия ТВ”. Билетите ще са на цена от 5 лв. Събраните средства ще послужат за лечението на студента Петко Георгиев, в чиято подкрепа младите хора на Бургас неуморно организират най-различни благотворителни инициативи.

прочетено 3486 пъти
Почит за писателя Петко Росен

Днес /15 октомври/ се навършват 130 години от рождението на писателя, критик, общественик и преображенец Петко Росен. По този повод Община Бургас организира ритуал по поднасяне на цветя пред паметната плоча на къщата на ул. „Цар Асен” 41, в която той е живял и творил.

прочетено 4616 пъти
Бургас се стяга за зимата

Кметът Димитър Николов събра на работно заседание представители на институциите и фирмите, които се грижат за функционирането на град Бургас и съставните му селища при зимни условия. Присъстващите докладваха за моментната си готовност да реагират при кризисни ситуации. Разменени бяха актуални контакти, за да може да се действа синхронизирано при нужда.

прочетено 4550 пъти
Творчески портрет на Милена Парушева Тунчева – Ялнъзова

На 15.10.2010 г. от 18:00 ч. в Арт клуб „Vision hall” във Варна ще се представи творческият портрет на Милена Парушева Тунчева – Ялнъзова. Събитието се организира от Творческата къща към Агенция за социално развитие „Вижън”.

прочетено 3491 пъти
Автомобилизъм - Писта Бургас

Републиканският шампионат по автомобилизъм завършва в неделя с последния кръг „Писта Бургас 2010”. 56 пилоти ще покажат майсторство зад волана в 4 класа според кубиците на автомобила, за да бъдат определени шампионите на страната. Сигурен републикански шампион за пореден път ще бъде бургазлията Стоян Апостолов. На него дори не му се налага да стартира, но ще го направи заради публиката в родния град.

прочетено 6164 пъти
Спектакъл с бойни оръжия в събота

С пищен спектакъл ще бъде открит турнирът „Купа на България по У ШУ” в събота от 18.00 часа в бургаската спортна зала „Никола Станчев”. Той включва демонстрация на техники, съчетания с бойно оръжие и всичко най-атрактивно в този спорт.

прочетено 3908 пъти
Oще двадесет и една птици загинали от токов удар

Телата на още двадесет и една птици загинали от токов удар намериха орнитолози в района на езерата Атанасовско и Вая птици загинали от токов удар намериха екип от орнитолози на Българско дружество за защита на птиците (БДЗП) в района на езерата Вая и Атанасовско.

прочетено 4048 пъти
Mултимедиен кабинет по религия

На 14 октомври от 11.00 часа в Бургас ще бъде открит съвременен мултимедиен кабинет по религия. Той се помещава в ОУ „Георги Бенковски”.

прочетено 3313 пъти
Инфраструктурата в област Бургас

Четири нови решения за инфраструктурата на Бургас са вече факт По инициатива на Областния управител Константин Гребенаров днес в София се проведе работна среща между бургаския губернатор, председателя на транспортната комисия и депутат от ГЕРБ Иван Вълков, директора на Областно пътно управление - Бургас и експерти от агенция „Пътна инфраструктура”– София, ръководена от Божидар Йотов- председател на управителния съвет на агенция "Пътна инфраструктура" (АПИ). Идеята на тази среща бе да се обсъдят важни за областта инфраструктурни проекти. В резултат на проведените разговори на лице са следните резултати.

прочетено 4280 пъти


Резултати от вашето търсене:

Снимки от Бургас
Добави снимка
BUY JWH018,5CLADBA,6CLADBA,FENTANY POWDER, JWH-073 JWH-200, JWH-250,JWH-2,ADB-BUTANICA,K2 BMK Powder and Oil,PANACA,Research chemical, 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl Powder,Cristal,Pregablin Powder Email......strongcladba35@gmail.com  Contact for more in Цветя Mounjaro (Tirzepatide),Oxycodone,xanax,Nembutal,Oxynorm Buy AB-PINACA/5F-MDMB-PINACA/5F-ADB/ADB-4en-PINACA/5CLADBA/ADBB/MDMB-4en-PINACA/Buy K2 paper spray/JWH-018/3-MMC/4MMC/Buy A-PVP/Buy a-PiHP/4-CMC/3-CMC  For more products, please consult through the following contact information.  Signal.......+ 1209701304 cas : 776994-64-0 ,MDPHP,order MDPIHP, buy MDPIHP , purchase MDPIHP , sell  MDPIHP  Buy 6CLADBA, 5CLADBA, Buy K2 Paper Sheet,Buy K2 Spray/K2 Powder, ADB-BUTINACA, 5FMDMB-2201, 6CL-ADBA,5CL-ADBA, Jwh-018, 2FDCK, SGT-15,5F-MDA-19, 5FADB, 4FADB Buy Mdmb-4en-pinaca online,  Buy 4f-mdmb-binaca online , Buy Ab-pinaca online, Buy 5f-mdmb-pinaca, WhatsApp: +12512657094, buy Cocaine Online buy-8ball-fishscale-coke-online buy fishscale cocaine online Buy Lavada Cocaine Online Acheter Nembutal Pentobarbital en France BMK Powder and Oil,PANACA,Research chemical, 5cladba, 6cladba, ADB-BUTINACA, 5CL powder, K2 Paper|Liquid,5fadb, 5FMDMB-2201,Precursors, JWH-210,4F-ADB,5bromo,Fentanyl Powder,Cristal,Pregablin Powder Email......strongcladba35@gmail.com  Contact for more in Парк в Бургас, Младежки дом
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
29
30
31
1
2
3
4
5
6
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development