Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те
Най-новият резултат от Вашето търсене:
Черноморец-Бургас спечели визитата си на „Берое” при юношите до 19 г.

26 Октомври 2010, Вторник

„Черноморец - Бургас” спечели визитата си на „Берое” с 1:0 в мач от 12-ия кръг на първенството в елитната юношеска група до 19 г. Единствения гол за гостите реализира националът Живко Петков в средата на второто полувреме от пряк свободен удар. Победата е шеста от началото на сезона за младите „акули”, които са шести във временното класиране с актив от 21 точки.

Още по темата >


Резултати от вашето търсене:


умряла ни циганката ...

Спечелените европроекти отвориха над 800 нови работни места в Бургас

прочетено 5251 пъти
За дешифриране

Общината: Който живее в синята зона, да се регистрира, за да плаща по-малко!

прочетено 3009 пъти
Спортът сближава. Култура - йок

Кметът на Бургас Димитър Николов се срещна днес с президента на Асоциацията на българите „Цар Симеон” в испанската провинция Кастилия и Леон Георги Георгиев. Поводът за визитата е скорошното гостуване на бургаска делегация начело с баскетболния тим на „Черноморец” в Испания и участието му в приятелския турнир, в който бургаските спортисти постигнаха три победи в три мача.

прочетено 4747 пъти
Отборът от астрономия - отново с успех в международна олимпиада

Българският национален отбор по астрономия спечели златен и бронзов медал в Международна олимпиада в Украйна

прочетено 4230 пъти
Международният ден за разрешаване на спорове беше отбелязан и в Бургас

"Надяваме се все по-рядко понятието "медиация" да се смесва с "медитация"", заявиха адв. Нина Янкова и адв. Пешка Чернокожева от СНЦ „Асоциация за извънсъдебно разрешаване на спорове” - гр. Бургас на среща с бургаски юристи.

прочетено 3310 пъти
През март „Мастерхаус” отваря врати в Приморско

Над 5 млн. лв. инвестира „Бошнаков” ЕООД в строителството на търговски център, включващ магазини от веригите, строителни хипермаркети ”Мастерхаус” и мебелни магазини „Хелиос”. Строителството на центъра започна в средата на месец септември в гр.Приморско и се очаква да завърши през месец март 2011 г.

прочетено 7268 пъти
Черноморец-Поморие остана начело

„Черноморец-Поморие” падна в Добрич с 1:2, но остана начело в Източна „Б” група и след 11-ия кръг. Домакините от „Добруджа” откриха чрез Венцислав Желев още в 13-ата минута, но малко след почивката Васил Калоянов изравни.

прочетено 3281 пъти
Фенклубът на „Черноморец-Бургас” отпразнува първия си рожден ден

С много песни и приповдигнато настроение феновете на „Черноморец-Бургас” отбелязаха първата годишнина от основаването на фенклуба, който се помещава в кафето „При акулите”. Радостните привърженици си припомниха голяма част от емоциите, съпътстващи ги през изминалата година и си обещаха занапред да бъдат заедно и да подкрепят любимия отбор и в добри, и в трудни моменти. Един от най-обичаните футболисти на „акулите” от близкото минало и понастоящем работещ в „Черноморец-Бургас” Стефан Трайков подари на председателя на фен клуба фланелка на отбора в рамка от името на клуба и му пожела да има все повече такива радостни поводи за събиране.

прочетено 4599 пъти
Нашите тренират в Албена

Футболистите на Красимир Балъков проведоха традиционната тонизираща тренировка на един от терените на спортния комплекс в Албена. В заниманието участваха всички футболисти, а четирима от треньорите този път наблюдаваха отстрани. Заниманието проведе кондиционния специалист на тима Трендафил Терзийски, който бе подготвил изключително занимателна програма на тренировката.

прочетено 3641 пъти


Резултати от вашето търсене:

Снимки от Бургас
Добави снимка
есен 01 Buy 6cladba/5cl precursor/Buy 5fadb/Buy 5cladba/JWH-018/ADB-BUTINACA/Buy K2 paper spray liquid /Protonitazene/Isotonitazene/Bromazolam/synthetic Cannabinoids/Email…….jonnyshop62@gmail.com  buy 5cl 5cladba precursor pink powder best supplier Telegram (@Wheel202) 5 MIO DMT vape pen cart Toronto, Gbl wheel cleaner Ottawa Canada. Edible mushrooms dealer Vancouver. cas : 776994-64-0 ,MDPHP,order MDPIHP, buy MDPIHP , purchase MDPIHP , sell  MDPIHP Buy AB-PINACA/5F-MDMB-PINACA/5F-ADB/ADB-4en-PINACA/5CLADBA/ADBB/MDMB-4en-PINACA/Buy K2 paper spray/JWH-018//3-MMC/4MMC/Buy A-PVP/Buy a-PiHP/4-CMC/3-CMC  Buy Fentanyl Powder, Buy Alprazolam Powder, Buy carfentanil  Buy Heroin Online, Buy Dmt Online   Buy bulk undetectable counterfeit money SSD CHEM CLONED CARDS FOR SALE Конкурс прическа Бургас 2009 5cl adb raw materials 5cl 5cladba precursor in stock from China supplier 5cladba ADBB Powder vpnp Mephedrone/4MMC/3MMC/3CMC/4CMC/APVP/Crystal Meth/5fadb/5cladba/K2 paper spray/ab-pinaca/Fentanyl powder/Alprazolam powder/Amphetamine/Heroin/Bromadol/Clonazepam powder/Buy Ketamine online/Xanax powder
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.
Новини
Информация
Хотели
Малки Обяви
 
Въведете какво търсите
1
4
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
01
02
03
04








   Follow bourgasorg on Twitter



Уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
уеб дизайн, уеб приложения, оптимизация за търсачки
 
За контакт с екипа на Bourgas.org:   OO359 (56) 826325
kak-development